Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a csajomból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a csajomból hirtelen előjött a szubság?

Figyelt kérdés
Szóval én a domináns csajokat szeretem, és most hírtelen valahogy teljesen megváltozott, és nem tudom mért, új munkahelye van, de csak csajokkal dolgozik együtt. 7éve vagyunk együtt eddig mindíg domináns és határozott volt.

2021. ápr. 22. 00:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ha nem ott dolgozna ahol még ez is egy opció lehetne, de mivel nincs vendéglátás kb 30 nővel dolgozik együtt egy gyárba. Utána otthon van, biztos nincs másik pasi. Ezért is érdekes hogy mi okozhatta ezt a váltást?
2021. ápr. 22. 01:50
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
passzold át nekem, majd én móresre tanítom, te meg keress egy igazán domcsi csajt!
2021. ápr. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ő igazán domcsi csaj csak most pár hónapja nem értem hogy mi lehet.
2021. ápr. 22. 02:03
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
ha domcsi lenne igazából, nem inogna meg egyáltalán. fogalmad sincs miről beszélsz. Add át, én majd helyre rakom a kis ribit!
2021. ápr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Prókátor ***** válasza:
81%

Nem hinném hogy van gyár, férfi dolgozók nélkül. Raktársok, targoncások, vagy csak ha valahol emelni kell valamit, technikusok között is kevés a csaj, és még a főnökök között is lehetnek pasik. De nem is kell, hogy pasi legyen aki leedominálta a csajodat. Akár csak egy beavatás keretében, vagy beszélgetések közt találhatott női domináns személyiséget.

Vagy elfogadod, hogy a csajod szub lett, vagy kersel egy másik domináns csajt, vagy esetleg beállsz mellé, és együtt lesztek szubok valaki mellett.

2021. ápr. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Nincs kizárva,hogy a többi nő,akivel együtt dolgozik mind szub (mint a nők többsége),és mellettük rájött,hogy ő is az.Habár a szexualitás nem igazán szokott téma lenni munkahelyen
2021. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Ember, beszélj vele... milyen párkapcsolat az, ahol nem lehet megbeszélni a problémákat?
2021. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert valami biztosan történt, amit neked nem mond el.
2021. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
megcsalt egy domináns fickóval, ez az igazság. miért nem mondja meg szegény kérdezőnek senki, mi az újság? jobb, ha szembe tud nézni a ténnyel, nem?
2021. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én leírtam neki vagy 2x, de nem nagyon akarja elhinni.
2021. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!