Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a csajomból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a csajomból hirtelen előjött a szubság?

Figyelt kérdés
Szóval én a domináns csajokat szeretem, és most hírtelen valahogy teljesen megváltozott, és nem tudom mért, új munkahelye van, de csak csajokkal dolgozik együtt. 7éve vagyunk együtt eddig mindíg domináns és határozott volt.

2021. ápr. 22. 00:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Kesves kérdező, én írtam neked, hogy passzold át (viccből), meg hogy nem igazán domcsi a csajod (na ez igaz), és hogy szerintem megdugta egy rámenős pali a nődet (ez több mint vszínű). Látom mások is próbáltak téged rávezetni a felismerésre. Nos, gondolkodtam a dolgon és arra jutottam, hogy tiszta szívből tanácsolom: menekülj! Ugyanis az ilyenek szoktak öngyilkosok lenni. GYenge vagy, hogy elbírj egy ilyen pofára esést. Ezt nem lenézően mondom, elég durva szitu azzal szembesülni, hogy nem vagy elég neki, ezért másnak adja oda magát a barátnőd, de ráadásul még megalázóbb a dominanciajáték miatt. Szerintem keress egy magadhoz való lányt, és lehet az látszólag unalmas teremtés, de jobban meg fog becsülni, hidd el! Nem kell neked ez a dom-sub játék, csúnya vége lenne, és rohadtul megsérülnél. Kinek kell az? Az egyszerűbb sokszor jobb. Most viszont lépéselőnyben vagy egyelőre. Ha te rakod ki, utána felemelő érzés lesz, hogy nem veled bántak el, hanem te döntöttél, csak utána nem szabad visszafogadnod, mert mindent elrontasz. Emelt fővel távozz, így nem leszel porig alázva!
2021. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Pálcázd meg.
2021. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%
Valami biztos történt. Próbáld ki a domináns szerepet, hátha be fog jönni. Add meg, amit kér. Ha nem őszinte veled, akkor (kontrollárt formában) ki is adhatod a dühödet.
2021. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
Miért ő legyen mindig a domináns? Lehet hogy egy puha pöcs vagy, és ő nem erre vágyik.
2021. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Hazudj valami szépet.


Kérd az 50 ütést, maradjon nyoma, és mondd azt a párodnak, fogadás volt, vesztettél, barátnődtől kaptad.

2021. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!