Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, férfiak - korosztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak - korosztály szerint szavaznátok, hogy mennyire vagytok általánosságban elégedettek a szexuális életetekkel?

Figyelt kérdés

(Megnézhetitek a lányok válaszát a másik szavazásban itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Vajon mi derül ki ebből?)


A szöveges kommentekért külön köszönet.



2021. ápr. 22. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
kérdezőkém, írd már ki még egyszer a kérdést. a lányoknál meg tudtad adni mind a nyolc opciót, itt meg kettő kimaradt, és nem tudok arra nyomni, hogy "30-40 közötti vagyok és általánosságban elégedett"
2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
#9: nem kell egész nap a gyerek körül pörögni. El kell látni, etetni, altatni, tisztába tenn és kész. Pont erről beszélünk. Ha egy szál haja eláll, már megy a dráma. Legyen más téma is, ne csak a baba. 🙂
2021. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

9#- es értem, amit írsz, biztosan van ilyen is, de valóban, nem véletlenül írtam, hogy "túlságosan belefeszült".

Én ugyanis- úgy érzem- kiveszem és korábban is kivettem a részem a gyermeknevelés minden féle aspektusából.

Ahogy többen írták, arról van szó, hogy úgy érzem túlságosan háttérbe szorultak olyan dolgok, nem csak a szex, amelyek viszont egy stabil, jól működő párkapcsolatba alaptartozékok....és nem miattam, és ráadásul kommunikálom is...(2#-es)

2021. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Valóban elrontottam a válaszok kiírását. Sajnos javítani itt utólag már nem lehet, de feltettem újra a kérdést, ezúttal a lányokéval megegyező válaszokkal.


Nagyon jó fejek vagytok, ha még egyszer szavaztok ott is, hogy kiderüljön, vajon milyen viszonyban áll a férfiak válasza a nők válaszaival.


A kérdést, a helyes kategóriákkal ezen a linken is eléritek: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. ápr. 22. 13:53
 15/16 anonim ***** válasza:
#12 és nem lehet, hogy valami miatt már nem kíván a feleség? :D Mondjuk meghíztál vagy nem adsz már annyira magadra? Csak úgy ok nélkül nem hiszem, hogy elhidegülne tőled...
2021. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
+60-asférfi vagyok. Nem lehet okom panaszra, széppé tették az életemet a nők.
2021. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!