Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, csináltak már nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csináltak már nektek olyat, hogy miközben ráültök a lány arcára kinyalják a feneketeket, és közben kézzel kiverik a péniszeteket? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Nagy vágyam egyszer ilyet csinálni egy konkrét pasinak, már a gondolatba is belebizsergek, de foglamam sincs, hogy viszonyulna hozzá, nem nézne-e rám utána megvetéssel, hogy ilyen perverzebb vágyaim vannak.
2021. ápr. 22. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyon jo erzes
2021. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen leírhatatlan érzés. Minden barátnőm csinálta, először kértem őket, utána maguktól az előjáték részévé tették. Csodálatos a hozzáállásod. Tanári vagy. F
2021. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy lány nekem ilyet csinálna akár kérésre akár anélkül, egyből felpattannék és letérdelnél elé, hogy megkérjem a kezét!!


(Amúgy nem, elutasítom az egyházat és a házasságot. De mindenképp iszonyat hálás lennék és bármit megtennék utána a lánynak cserébe ugyan is engem is nagyon izgat ez de még egy lány se volt hajlandó csinálni..)

2021. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem! Ilyet eddig sem és ezután sem fog senki! Nekem senki se birizgálja a fenekemet! Ez nekem nem jön be!
2021. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus lehet, én nagyon élvezném ha egy nő ilyet csinálna nekem.
2021. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Hihetetlen milyen dolgokon tudtok ti nők problémázni, ez azt bizonyítja mennyire nem ismerik egymást az ellenkező nemek.
2021. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os ezt kérlek fejtsd ki!
2021. ápr. 22. 15:16
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

7

6 vagyok, csak azt mondom hogy nincs olyan hetero férfi akinek ez ne tetszene.

2021. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovpet ***** válasza:

3: Az egyházaknak amúgy semmi közük a házassághoz, az egy polgárjogi szerződés. Az, hogy lehet templomban is esküdni, egy dolog, de semmilyen jogi relevanciája nincs, nem ismeri el senki. Az csak egy szertartás annak, akik hívők (vagy képmutatók).


Kérdező: inkább fordítva, a lány üljön arcra és úgy verje ki.

2021. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Imádom F
2021. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!