Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottak már rátok szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottak már rátok szex, vagy fürdés közben?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?

2021. ápr. 22. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az számít amikor a barátnőm rám nyitott fürdés közben én meg vertem a faxt?
2021. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Szexeltünk, s nagymama benyitott.

Gyors abba hagytuk, s úgy tettünk mint akik alszanak.


Másik alkalommal másik párommal szexeltünk, s gyerek jött be éjjel megébredt.

Gyors abbahagytunk, anyuka magára kapva valamit visszaaltatta....

2021. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Üzletvezető vagyok. Irodában dugtam egy csajt, egy alkalmazottat, amikor bejott egy masik kollegina :D Ranknyitott. Elnézést kért és mint h ami sem tortent volna kiment :D Aztan mikor vegeztem acsajjal és elemntem felhuztama nadragom és behivtam a az irodaba a csajt aki meglattott, megkérdeztem tole, ugye tudja mi lesz, ha eljár a szája? Azt mondta, hogy nincs ilyen szándéka, ő amúgy sem látott semmit. Havi fizeteset megemeltem picit zsebbol + kovetkezo havi beosztasa ugy lett ahogy kérte szuneteit meghosszabbitottam (kovetkezo honapban csak) amiért igy állt hozzá(nk).


Helyes csajozógép vagyok, én barhol megdugok bárkit . Töbször kaptak mar rajta. :D De ennyi izgalom kell az életbe.

2021. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer apám, egyszer bátyám szex közben, ciki volt, de ez van.
2021. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Azért ez komoly. Szex és fürdés egy kérdésben. Neked aztán prűd gyerekkorod lehetett.


Na jó, hogy a kérdésre válaszoljak. Anyós egyszer benyitott, amikor délután szexeltünk.

Anyuka, most nem érünk rá. - mondtam neki és kiment.

2021. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Szopás közben már igen, 20/l
2021. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm orálisan elégített ki miközben a nagymamája bejött a szobába, még szerencse hogy a küszöböt nézte és volt időnk szétszéledni. :D
2021. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Egykori barátnőm épp szájjal kényeztetett (voltunk mind a ketten 18 évesek), mikor anyám benyitott a szobámba, hogy letegyen nekünk egy tányér friss, meleg pogácsát.

...igen, épp ekkor okoztam gyerekzsivajt a lány szájában. De olyan fröccsenőset, hogy alig bírta nyelni, és minden csupa...tej lett úgy az arcán, meg az én hasamon.

Anyuka szótlanul kiment. A pogácsákkal együtt. :D

2021. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Apám rám nyitott mikor maszturbáltam a zuhanyzóban.L
2021. ápr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fürdés közben rengetegszer.
2021. ápr. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!