Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35-40 eves ferfiak! Ha fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 eves ferfiak! Ha fiatal 20 eves baratnotok lenne (vagy csak szexkapcsolat) melyik jonne be jobban? Vagy mindegy?

Figyelt kérdés

Csak elmeleti kerdes, erdekelnek a valaszok.

Tehat nektek az jonne be jobban, ha ennyi idosen dolgozna mar valahol (pl pincer), vagy nem dolgozna de egyetemista lenne?


2021. ápr. 23. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem lenne probléma....
2021. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dolgozzon, ha lehet. Nem akarok eltartani senkit. Más, ha meghívom erre-arra, de én nem tejelek egy nőnek életvitelszerűen. Vagy legyen gazdag az apja, hogy tömje zsetonnal. Meg egy sulis nőnek még a legnagyobb gondja, témája a zh, vizsga. Köszi, én már túl vagyok az egyetemen...33f
2021. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem bánnám akkor sem, ha egyetemista, legalább vannak elképzelései, hogy mit akar majd csinálni. persze nyugodtan dolgozhat is, én is 20 évesen kezdtem.
2021. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neki jobban esik. Ha akarja, nagyon jó módban el tudom tartani, de ha dolgozni szeretne bármit, támogatom abban is.
2021. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából majd nem hogy mindegy csak legyen élet célja! Szeretem az olyan nőket akik tudják mit akarnak és talpra estek!
2021. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Azért azt tegyük hozzá, hogy némelyik pasi 35 évesen 22-23 éves fiú szintjén van, életfelfogás szerint legalábbis. Főleg az a kategória, akiknek nem jött össze feleség meg gyerek. Ők fognak leginkább a 20-25 évesek között keresgélni, és persze sokkal érettebbnek látják magukat náluk korukból illetve a sok csalódottságukból adódóan, pedig valójában egyszinten vannak velük vagy még annyira se. Ilyen szempontból miért ne lehetnének kapcsolatban?
2021. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mindegy, örülök, hogy 20 körüli lány a szexpartnerem, s annak is, ha tudok vele értelmesen beszélgetni.

40+ F

2021. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már elmúltam negyven, de talán nem gond hogy válaszolok, én ugyan diplomás vagyok de nem az számítana hogy a párom egyetemre jár vagy sem, sajnos (tisztelet a kivételnek) mostanában nagyon felhígult a felsőoktatás színvonala, szóval ez nem garancia. Ahogy más is írta, nekem az számítana hogy legyenek tervei, céljai és ha mondjuk nem találna "rendes" állást de akár önkéntes munkát is végezne nekem az is tetszene. Azzal együtt ha nem egyetemista lenne de már munkába állt volna én azért szeretném ha azért próbálkozna nem csupán mondjuk a felszolgálással, ami szintén egy jó szakma ha az ember magas szinten űzi de jobb neki is ha több lábon állhat, láthattuk hogy mi történik tavaly március óta.
2021. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy.
2021. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6

na mizu, savanyú a szőlő, hogy nem kellettél senkinek? 🤷

2021. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!