Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes egy fiatal srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes egy fiatal srácnak szexkapcsolatra lányt keresnie?

Figyelt kérdés

Akár alkalmi, akár hosszabb távú kapcsolat is érdekelne az ország keleti feléből, viszont ez idáig az interneten, ahol eddig legalábbis én keresgéltem, ott esélytelen volt egy szintén erre vevő partner megtalálása

Szórakozóhelyekre nem nagyon járok, mert az sajnos nem az én világom, amit azért tartok fontosnak megemlíteni, mert biztos vagyok benne, hogy elsők között leírja valaki, na nem mintha ott annyira egyszerű lenne felszedni valakit, még normálisabb külsővel sem, sajnos ezt is tapasztaltam.

Akinek fiatalon volt ehhez hasonló kapcsolata, hol talált ilyen lányt?



2021. ápr. 11. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Tinder?
2021. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Sajnos a tinderrel kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim, ott akikkel párba is álltam, nagyon úgy tűntek számomra, mint akik komoly kapcsolatban gondolkoznak,(na nem mintha bárki is visszaírt volna a korrekt üzenetemre reagálva) nem tudom, hogy mekkora az igazságtartalma annak, miszerint az appot használó nők közül rengetegen csak laza kapcsolatot keresnek, ugyanis más is ajánlotta már, mondván, játszi könnyedséggel össze lehet ott szedni bárkit, ám az oldalnak bármilyen céltól függetlenül nézett hatásfoka is megkérdőjelezhető számomra férfi szemmel, mondom ezt úgy,hogy szerintem nem vagyok csúnya.


Az utolsó pár hozzászólónak:


Köszönöm a rendkívül hasznos hozzászólásokat, örülök, hogy ily sokan próbáltok segíteni válaszaitokkal.


Apropó, Nyugati aluljárós válaszoló, ha te tapasztalatból beszélsz, én teszek egy próbát.:)

2021. ápr. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!