Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány egyszer elutasít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyszer elutasít akkor már esélytelen hogy később engem válasszon ha újból egyedül lesz?

Figyelt kérdés

Talált másik fiút. Ilyenkor ha szakítanak van még esélyem nála?

Szerintem ha ő nem jön össze akkor sosem lesz barátnőm.


2021. ápr. 23. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek.

És nem illik szakítást kívánni senkinek sem.

2021. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kívántam szakítást!


"Ilyenkor HA szakítanak"

2021. ápr. 23. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja te szívesen vagy szamár. Én inkább halok meg egyedül, de legalább érzem, hogy van bennem egy kis tartás.
2021. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Halovány lövésünk sincs... előfordulhat hogy egy csúnya szakítás után majd jól leszel lelki szemetesládának ha már ennyire kis pincsike vagy, hogy ezek után is loholsz utána miután már nemet mondtak. Bár nagyobb a sansz, hogy ha csak ugyanazt a figurát tudod lehozni mint most - a picsogó óvodás szintet - akkor utána is tojni fog rád.
2021. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért választott mást helyetted, mert a másik jobban néz ki nálad. Ezután már nem is fogja alább adni, egy nő se választ olyan párt, aki nem néz ki legalább olyan jól, mint az exe.
2021. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!