Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan srác akinek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác akinek tetszik a saláta punci? Nagyon zavaró, ha nagyobb az egyik oldalon?

Figyelt kérdés

Nekem saláta puncim van és a belső ajkaim nem egyformák olyan mintha a bal oldalon saláta lenne de a jobb oldalon teljesen "baba". Nem tudom miért ilyen és nagyon zavar, félek hogy senkinek nem fog tetszeni.A bal oldalon egy kicsit "kilóg". Ez nagyon taszító? És ha valamelyikőtök egy ilyen lánnyal vesztette el a szüzességét akkor csalódtatok a "látványban"? Nagyon aggódok emiatt, igaz nincs barátom és tudom hogy mindenki azt mondja hogyha szeret elfogad, de akkor is érdekel. Volt hogy nem kívántátok annyira lány ezután?


(A negatív vélemény is vélemény azt is szívesen olvasom de a trollok légy szíves kíméljenek)


Köszönöm ha válaszolsz! :)


L



2021. ápr. 24. 15:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Anyám mennyi privátot kaphatsz. Egy férfi, aki szeret téged, annak mindegy, hogy mennyire baba, mennyire salátás. Szereti fogja és élvezni fogja a puncid ahogy teis azt amit ő csinál.

18F

2021. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem pont ugyanilyen van, aszimmetrikus, saláta-baba. Nagyon fèltem eleinte (jó, most is) de eddig mindkét barátom szerette, egy rossz szavuk nem volt rá. Hidd el, ez senkit nem fog érdekelni.
2021. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi csajok, a többségnek tetszik...sőt meg talán jobban is:)
2021. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el ez csak neked próbléma, téged zavar!

F

2021. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint saláta punci kedvelő vagyok, de igazából a tulajdonosa az érdekes, nem a punci kinézete.
2021. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez nem is kicsit bejövős 😍
2021. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lesz barátod és szeretni fog akkor mindent fog szeretni benned, függetlenül attól, hogy milyen a puncid. A párom puncija is saláta és most jöttem rá, hogy nagyon tetszik a saláta punci.
2021. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Akivel elvesztetttem neki is salátás volt de az ilyen sosem zavart mert erről nem tehet az ember és az nekem fontosabb hogy milyen benne lenni nem azhogy hogy néz ki.
2021. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán jön be sajnos viszont az egyik haverom meg pont erre van ráizgulva.
2021. máj. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Meg jobban lehet variálni a nyelvjátèkot
2021. máj. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!