Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék tenni az ellen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy ne legyen kellemetlen, amikor nyalnak?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mindig attól rettegek, hogy büdös és rossz ízű vagyok ott lent... 2 férfival voltam eddig, és most alakulóban van egy szexkapcsolat. Ő 35, én 24 éves vagyok. Az előző két férfi nem mondta, hogy büdös lennék, ujjaztak és nyaltak is, de nekem nem tetszik az illatom.... :( Nagyon erős, nagyon lehet érezni, nekem egyáltalán nem kellemes illat. Pedig nincs semmi bajom, tisztálkodok rendesen, szoktam néha intimmosakodót is használni, azt nem viszem túlzásba. Egészségesen eszek, nem eszek cukrot, nem iszok alkoholt és nem is cigizek, sokat sportolok. De én mégis büdöset érzek, amikor masztizok. :(

Nagyon kívánom ezzel a férfival a szexet meg azt, hogy kinyaljon és megujjazzon, de tuti nem tudnám magam elengedni és elélvezni sem tudnék, mert azon stresszelnék, hogy büdös vagyok. A gondolattól is rettegek, hogy megujjazzon és kézmosás után is érezze az ujján a szagomat... Eddig sose volt orgazmusom az előző két férfival.

Más lányoknak is volt/van ilyen problémája? Hogy tudnám ezt a félelmemet legyőzni? Nagyon el vagyok keseredve. :( Köszönöm a segítséget!


2021. ápr. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sosem jutott ilyen eszembe :D

Nyaljon csak ha már akarja! Aztán én pasim még mensi idején is kinyal, ami undorító lehet valakinek, de azt mondja, hogy őt nem zavarja, akkor meg sinálja csak. :D

Vannak ilyen perverzek, ha tényleg büdös lennél (bár nem hiszem hogy az vagy) akkor is van olyan férfi aki pont erre bukik. Büdösláb fétis is itt garázdálkodik, gondolj csak bele.

2021. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is ilyen problémám volt.De az intimó mosakodó gél segített.Azóta nagyon jó ízű és illatú a puncim.Imádnak nyalni a pasik.
2021. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem eszel túl sok fűszeres ételt? Én egy időben (hónapokig) RENGETEG fűszeres, fokhagymás ételt ettem, és egy idő után érezni lehetett a bőrömön is. Valószínűleg a puncim sem volt jó ízű, dehát akkor még nem foglalkoztam ilyen dolgokkal, alig voltam 14.
2021. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Wtf. Remelem ferfiak irjam az ilyen kerdeseket meg valaszokat (mint pl a 2-es), nem valoban ilyen butus nok. Mi az, hogy nem viszed tulzasba az intim lemosot? Alap, hogy nyalas meg szex elott es utan is tisztalkodsz, ha van lehetoseg, tejsavas, megfelelo ph-ju intim lemosoval. Az akarmilyen fertozesek kocskazatat is csokkenteni lehet ezzel. Az intim lemoso arra valo, hohy az intim teruleteidet mosogasd, ha napi 3szor akkor napi 3szor.
2021. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Jobb ha belenyugszol hogy semmi baj nincs veled.

Én férfi létemre 18 éves koromba úgy éreztem hogy rohadt büdös a cerka, még ha mentem i séreztem vagy beképzeltem magamnak hogy milyen erős a szagom.

Amikor meg rám mászott a csaj else hittem hogy neki ez tetszik és ezt kivánja.

Nekem is kellett idő amikorra megtanultam hogy nem úgy van az ahogy és képzelem vagy érzem.

De biztos lesz akinek nem fog tetszeni az illatod, míg a másik meg megőrül érte.

Úgy se tudsz neki semmit csinálni, vagy ízlik valakinek vagy nem.

De ha nyugodt és kiegyensúlyozott leszel az még az illatodra is jó hatással lesz.

2021. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Mindenkinek megvan a sajátos illata, neked ilyen. Lehet, hogy csak számodra kellemetlen. Tisztálkodás után arra a környékre is mehet egy kis parfüm.
2021. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet fordítva? Te hogy állsz a férfiak illatával?


A volt párom azt mondta, hogy az illatom olyan neki, mint valami afrodiziákum és a reakcióiból is ezt láttam, szóval nem hiszem, hogy hazudott vagy túlzott. Pedig az élet időnként úgy hozta, hogy nem volt lehetőségünk fürödni, vagy mosakodni a szeretkezés előtt.

Amikor 2 ember között jól működik a kémia, abba az is beletartozik, hogy egymás illatát is szeretik. Sőt, izgatólag hat.


Tudom, hogy nem megy parancsszóra, de engedd el ezt a butaságot. Ha egészséges vagy, akkor a természetes illatod egy férfi számára nem kellemetlen!

35/N

2021. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos és bíztató választ! :)


Az intim mosakodót azért nem használom mindig, mert nem szeretek semmit túlzásba vinni. Illetve azt mondta nekem a nőgyógyász, hogy elég a sima víz, az a legjobb. Az pedig minden nap megvan.


Amikor fűszeres, hagymás ételt eszek, olyankor még rosszabb, azt észrevettem már én is.


Én szeretem a férfiak illatát. Leszámítva egyet, aki volt az életemben, de ő napi 2 doboz cigit szívott, a bőre is büdös volt, vele nem is volt meg az összhang...

Ezzel a férfivel, akivel most alakulóban van a dolog, nagyon is működik a kémia. Már első találkozáskor kívántuk egymást, mint utólag kiderült. :) Remélem el tudom majd engedni magam... köszönöm a kedves válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! :)

2021. ápr. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!