Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok igazi szub, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok igazi szub, ha nem viselem el, hogy a (domináns) barátnőm elhanyagol szexuális téren? Más szubmisszívek mennyire ezt viselik jól?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elviselned semmit ami nem esik jól. Mellesleg az hogy elhanyagol nem is tartozik a sub-dom témakörbe (hacsak nem büntetésként használja a szexmegvonást).

Én sub nő vagyok, de nem viselem jól ha elhanyagolnak

2021. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem igazi sub. Mindenkinél mások a határok, ezt érdemes előre lebeszélni kapcsolatban.
2021. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, az mindig rossz jel ha elhanyagolás van egy párkapcsolatban.
2021. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy jó vagy rossz szub, csak összeillő, vagy nem összeillő vágyak, emberek. Egy kapcsolatot meg akár BDSM akár "hagyományos" ápolni kell, senki sem viseli jó ha tojnak a fejére.
2021. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja, hogy szubként nem kéne folyton "vinnyognom", meg követelnem a szexet, mert én akartam ezt, tehát viselkedjek úgy mint egy igazi szub.


Mellesleg abban igaza van hogy én akartam főleg, de azt gondoltam jobb lesz tőle mert eléggé eltérőek a szexuális igényeink, gondoltam ha az ő élvezetére fókuszálok az mindkettőnknek jobb lesz


De sajnos igazából meg az van, hogy nem kívánja olyan sokszor azt se hogy kényeztessem orálisan, minden nap megmasszírozom de utána lefekszünk aludni és ennyi. Vagy ha kényeztetem akkor nem viszonozza (nyilván)

Ez nem is baj, csak hiányzik hogy néha ő is kezdeményezzen, domináljon, felizgasson aztán húzza az agyamat, meg persze hogy szexeljünk néha. De nem nagyon jut eszébe ilyesmi, legalábbis nem túl gyakran.

2021. ápr. 27. 19:05
 6/8 Bolcs_Elek ***** válasza:
97%
Nem tudom mennyire vagy szub, de a parod biztos nem dominans, hanem csak egy aszexualis picsa
2021. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt is megjelenik a szokásos probléma. A nőd összekeveri a szubságot a papucssággal-csicskasággal. Pedig a kettő naggggyon nem ugyanaz.


A szub fél a kapcsolatban nem feltétlenül alárendelt minden tekintetben. Inkább a hálószobában történik a szeretkezés a nő irányításával, dominálásával és ennyi. Illetve az, hogy egy szub mit akar, az igen is fontos, kölcsönösen döntöttetek ebben a felállásban.


Az, hogy ezt mondja a nőd, hogy szubként nem kéne vinnyognod, ilyen nincs. Az ilyen kapcsolatokra nem sokan érettek. Lehet férfiként nem is szabad felvállalni a szubságot, már azon gondolkodom. Max swithc-ként meglehet próbálni(azt valahogy nem érzik annyira férfiatlannak). Kevés nő van aki erre vágyik és van annyira érett, hogy a helyén kezelje, hogy ő a domináns.


És ami a fő gond, hogy te jobban kívánod őt szexuálisan mint fordítva. Ennek nincs köze ahhoz, hogy szub vagy vagy sem. Hiába ő a domináns, ha kívánna akkor ugyanúgy veled akarna lenni, nem szívatná magát azzal, hogy bár szexelni akar veled, de nem fog, mert hogy a szubnak várnia kell.

2021. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz ez a csaj
2021. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!