Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a fiúktól/férfiaktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fiúktól/férfiaktól mit tegyek? Annyiszor bántottak gyerek koromban, hogy most már nem merek beszélgetni velük, ha egy fiú/férfi hozzám szól akkor mindig az az első gondolatom, hogy bántani akar.

Figyelt kérdés
A volt barátom is folyamatosan bántott megjegyzéseket tett a testemre ebből kifolyólag nem akartam lefeküdni vele és kiderült ,hogy rengetegszer megcsalt. Mostmár ha csak rám néz egy fiú/férfi akkor is gyomor görcsöm lesz és nem tudom, hogy mit tehetnék.

#szex #félelem #Félelem a férfiaktól
2021. ápr. 26. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Gondoltál már arra, hogy nővel legyél? Sokkal jobbak mint az undorító férfiak
2021. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerezz önbizalmat, addig semmiképp ne menj új kapcsolatba vagy ugyanaz fog újra és újra történni.
2021. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Fel kéne dolgoznod a traumáid, lehetőleg szakemberes segítséggel.
2021. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter vagy pszichológus segíthetne neked!
2021. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Istenem, milyen emberek vannak! Én ha összejövök egy lánnyal nővel akkor még ha nem is olyan mint az "ideálom" egy idő után elkezdek benne olyan dolgokat találni amit megkedvelek, pl az exem önhibáján kívül alacsony volt és a gyógyszeri miatt eléggé tömzsi de pl nagyon érzéki kisugárzása volt, szembe nem jutott volna bántani, sajnos a szakítás körül ő kezdett el bántani azzal hogy hát az ágyban látott már jobb teljesítményt is szóval ismerem az érzést, most én is ha nem is félek a nőktől de nem töröm össze magam hogy ismerkedjek pedig hiányzik egy igazi társ mellőlem.
2021. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Annyira nem értem meg, hogy miért kell ilyeneket szakításnál mondogatni... Ha annyira rossz lett volna veled, nem szexelt voltna veled többször is.. Legrosszabb szakításomnál sem mondtam ilyet, pedig ő valóban rossz volt (kb 2x feküdtünk le).
2021. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy jó pszichológust, a múlt démonjai ha ennyire akutan tramuatizáltak akkor megmérgezik az egész életedet. Ne küzdj velük egyedül, a pszichológusnak ez a szakmája hogy segítsen! Ne tagadd meg magadtól a boldogságot!
2021. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért bántottak olyan sokan, de nem férfihoz méltó viselkedés nőt bántalmazni. Kellene neked valaki, aki szeret, de ilyen lelki állapotban nehéz lesz kapcsolatot építened, helyre kell rázódj előbb.
2021. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!