Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, leveleztetek már itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, leveleztetek már itt olyan lánnyal aki nagyon szép volt és értelmes is?

Figyelt kérdés
Lett belőle valami?
2021. ápr. 26. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen! Szex lett belőle!
2021. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz, nem jöttünk össze, de kb. legjobb lány barátom azóta is.
2021. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, régebben. Nem lett belőle semmi.
2021. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de nem lett semmi, mert távol voltunk nagyon fizikailag, vagy nem is akartunk talalkozni, csak simán jó volt dumálni. Hogy honnan tudom, hogy szépek voltak? Képcseréig is jutottunk, nem meztelenre gondolok.
2021. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy tetkós kérdést tett fel, abból lett beszélgetés.

Nem lett semmi, mert nem is voltak ilyen szándékaim.

2021. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Elvettem feleségül.
2021. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen volt pár. De aztán kiderült hogy annyira nem értelmesek, illetve azok de azért egy két kattanásuk van. Nem lett belőle semmi.
2021. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Legutolsó barátnőmet itt ismertem meg, csinos, értelmes lány volt de végül a távolság miatt szakítás lett a vége.

Lehet ilyen lányt is találni itt de nyilván az értelmes és csinos lányok nem itt fognak elsősorban ismerkedni, mivel nincsenek rászorulva hogy itt ismerkedjenek vagy itt barátkozzanak.

2021. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Feleségem lett
2021. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy ilyen lány volt. Vele lett kép és videócsere is, skypoztunk is annó. Azóta is évente párszor rám ír vagy én rá és eldumálgatunk. Tényleg gyönyörű csaj és nagyon okos.

A többiekkel mindig volt valami gond. Külsőre rendben voltak, de belsőre... Többen is elég durván hazudoztak, volt, aki betegesen féltékeny lett, mások meg durván önbizalom hiányosak voltak.

2021. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!