Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek egy hosszu kapcsolatban a szex? Hetente hanyszor csinaljatok es ha nem mukodne otthagynatok a parotok ezert?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekig napi egy volt a kívánalmunk, és ezt tartottuk is. Ha másképp nem ment, ebédidőben ugrottunk haza egy gyors menetre. Mostanában 60 fölött már csak hetente egy jön össze.
2021. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát amióta megszületett a lányunk, azóta a feleségemmel havi 1... pedig próbáltam mindent. Szeretem a feleségem, de nem tudom mit csináljak, mert egyre nehezebben bírom.
2021. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
12-es érthető, hogy szülés óta nincs kedve. Neked se lenne kedved ha hetekig (hónapokig) fájna a farkad és mellette ő még kialvatlan is, rendszertelen a ciklusa, szoptat, háztartást vezet és a gyerek az első. Kicsit önző, hogy a szex neked ennyire fontos. Lehet, fél év után fog feleséged testileg, lelkileg rendbejönni ahhoz, hogy újra legyen szex és ne a gyerek járjon a fejében. Ezen gondolkodj el. Én biztos így tennék.
2021. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

"Lehet, fél év után fog feleséged testileg, lelkileg rendbejönni ahhoz, hogy újra legyen szex és ne a gyerek járjon a fejében."

azért gondolom, 12-es nem egyetlen hónap leforgása alatt jutott arra a megfigyelésre, hogy havi egyszer van szex

2021. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
14-es ezért írtam hogy fél évig is akár. Nem olvastad végig?
2021. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, több eltelt náluk, mint fél év (de igazából sem te, sem én nem tudjuk, mennyi idő telt)
2021. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 szex nekem eleg, leginkabb reggel szeretem egyebkent. De ha nincs szex es szerelmes vagyok az illetobe, az sem baj. Eleg fuggetlen ember vagyok, szamomra nem fontos, hogy ragogumi-szeruen egyutt legyunk mindig. Valoszinuleg alacsony a libidom.
2021. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!