Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy olyan kapcsolatban voltatok, amiben a nő a pénzeteket is figyelembe vette?

Figyelt kérdés
Sok férfi érvel azzal, hogy a nők mindig csak a pénzt nézik. Kíváncsi vagyok, hogy ennek mekkora a valóságalapja. Volt már olyan kapcsolatotok, ahol a nőnek számított a pénzetek? Hosszasan ki is fejthetitek lent, ha gondoljátok. De kérlek kerüljük a minden nő egy ... megjegyzéseket! Csak tapasztalatokat írjatok!

2021. febr. 5. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Igen (Hosszútávú kapcsolatban)
Igen (Egy éjszakás/szexkapcsolatban)
Igen (Mindkettőben)
Nem
Egyéb (Komment)
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan kapcsolatom, ami átment pénzezősdibe.

A kérdésben megfogalmazott állításod viszont így általánosítva butaság. Igen, vannak ilyen nők. (Mint ahogy férfiak között is vannak, akiknek ez nagyon számít.) És olyanok is vannak, akik csak a pénz miatt vannak valakivel. De ez nem, hogy nem igaz mindenkire, de igazából csak egy szűk rétegre igaz. A környezetemből kiindulva ez kb. olyan 10% lehet.

A szavazás meg azért nem releváns, mert ha valakinek volt 5 komoly kapcsolata, abból egy anyagi alaú, az az igenre fog kattintani, függetlenül attól, hogy a másik 4 kapcsolata normális volt.

2021. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1!

Igen, jogos, amit írsz! Általánosítani azért általánosítottam, mert így könnyebb volt megfogalmazni a kérdést.

De igazad van! Kommentbe azt is írjátok le, hogy hány nőből mennyinek számított a pénz!

2021. febr. 5. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Persze, nagyon kevés kapja elő a pénztárcáját ha fizetni kell. A benzinről meg azt hiszik hogy a kertben nő a fán.
2021. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten számít... egy orvosnő nem valószínű hogy "összejönne" egy építőipari segédmunkással (bár nem csak a pénz miatt). Ezen túlmenően elég sok a golddigger és a kvázi golddigger akinél kimondatlanul is nagyon is számít hogy a pasinak legyen úgymond "egzisztenciája" és a saját lehetőségeihez képest jóval többet vár el a pasitól.

Igen volt ilyen kapcsolatom - de amint rájöttem hogy ez mennyire hangsúlyos elem már be is fejeződött. Keressen magának másik fejőstehént, ha a pénzzel akarnék "hódítani"akkor k.vázni mennék.

2021. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rám mondták. A párom úgy adta elő magát másoknak mintha tele lenne pénzzel. De a fizetése pár napig tartott, majd az én pénzemből éltünk. Mivel én jöttem át az ő városába (vettem itt egy házat), nem is tudom hogy alakult ez ilyenné.. Van pénzem. Többen rámfőrmedtek, hogy csak a pénze miatt voltam vele.. és hogy a házat is ő vette nekem.. nem is tudom, mi van az emberekkel?! Ráadásul volt aki rajtam akarta bevasalni a tartozását... Senkivel nem szeretnék anyagi közösséget! Ezek után meg főleg!
2021. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nőként nem voltam olyan kapcsolatban, ahol nekem a ferfi pénze kellett volna, viszont az exem szóvá tette szakítás utan, hogy mennyit költött ram (meghívott 3 alkalommal es kaptam tőle 2 ajándekot, en nem hívtam meg mert derogalt neki és kevés penzem is volt, de ajándekokat rendszeresen adtam neki).

Ugyanakkor van 2 nő ismerősöm ahol a ferfiak nem a pénz miatt voltak kapcsolatban de a nőt anyagilag nagyon kihasznalták: csak hogy legyen bizonyíték arra, hogy ilyen is van, de ettől a ferfiak még nem élősködők - de ennek nyoman kérdeznék is.

A "számít a pénz" dolgot úgy erted, hogy emberek az anyagiak céljából kezdenek meg egy kapcsolatot, vagy úgy, hogy visszaélnek-e a kapcsolatban a párjuk anyagi helyzetével? - szerintem utóbbi jóval gyakoribb (a férfiak köreben is) mint ahányan bevallják: tapasztalataim szerint több nő ismeri be, mert társadalmilag elfogadottabb.

2021. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!