Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit választanátok? Sz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit választanátok? Szűkület miatt műtétre kell mennem. Más megoldás nincs. Viszont a doktor több féle megoldást is felajánlott. Ezek közül melyik lenne a számotokra legkívánatosabb?

Figyelt kérdés

#bemetszés #Laza metélés #Feszes metélés
2021. ápr. 27. 18:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Szavazást akartam, de ekszúrtam

Tehát:

1) bemetszés

2) laza metélés

3) feszes metélés

2021. ápr. 27. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked a legkényelmesebb. Te fogod hordani, használni és érezni, nem pedig a lányok. Te fogsz vele együtt élni...
2021. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nőként nem tudom mi a különbség a három között. Esetleg linkelsz képet? Lepontozhattok, de csak az elsőről van elképzelésem milyen lehet.
2021. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a legtöbb nőnek fogalma sincs arról, hogy ezek pontosan mit is jelentenek

Nekem volt egy exem akit szintén műteni kellett, választhatta hogy teljesen körülmetélik vagy csak csinálnak egy bemetszést, viszont akkor lehet kiújul a probléma. Utóbbit választotta. Személ szerint kb ha nem mondja h műtik észre se veszem:D persze ha az egész fitymát leszedik az más tészta. Nekem speciel a metélt farok nem igazán tetszik és nekem nehezebb is bánnom vele (vagy csak nincs sok tapasztalatom). Viszont ha a páromról lenne szó, természetesen akármit választ elfogadom és nem lenne ezzel gondom. Ami hatékonyabb azt válaszd

2021. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Ami neked tetszik. Én nő vagyok, az én döntésem nem olyan lenne mint másnak, én a metéltet furának tartom és nem is tudnék úgy játszani vele. De ha neked az lesz, hát ennyi, csináld, nem anonim nőktől fog függni.
2021. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem halál mindegy

Utána legyen makulátlan tiszta, és jó illatú.

2021. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegy. Csak mostmár tisztítsd rendszeresen.
2021. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen lett?

Melyiket választottad?

2022. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!