Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kellett volna vajon ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kellett volna vajon ahhoz, hogy tizenévesen is szexuálisan sikeres legyek? Ezt a mai napig nem tudom feldolgozni.

Figyelt kérdés

Hogy kimaradtak a gondtalan kamaszként csinos barátnővel szexelős évek. Amikor még nem kell aggódnotok semmi miatt (pl megélhetés), csak a szabadidőtökben elvagytok. 23 éves koromig voltam szűz. Főleg azért, mert rossz gyerekkorom volt, a családom nem adott semmi szeretetet és ezért önbizalomhiányos voltam sokáig, hiába tetszettem lányoknak egész gyakran. Ezt sok idő volt, mire felfogtam, kinőttem és változtattam rajta.


Másokat meg olvasom, hogy tizenévesen van életük legnagyobb szerelme (de ezt a legjobb barátaimnál is láttam sajnos első kézből), meg hogy milyeneket kefélnek a szerelmükkel. Ráadásul valljuk be fiatalon a legszebbek az emberek. Nem az, hogy valaki megcsúnyul vagy megöregszik 25 vagy 35 éves korára, de fiatalon szinte mindenki szebb önmagához képest. Puha, feszes a bőre, stb. Más ezzel hogy van?

26/F


2021. ápr. 29. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Válaszoltál a saját kérdésedre:

"mert rossz gyerekkorom volt, a családom nem adott semmi szeretetet és ezért önbizalomhiányos voltam sokáig, hiába tetszettem lányoknak egész gyakran"


De most már kár ezen keseregni.

És azért 26 évesen is fiatal vagy még, egyáltalán nem öreg.


Vagy az a baj, nem tetszenek a huszonéves/harmincas nők, mert már nem annyira feszes a bőrük?

2021. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Én 21 évesen vesztettem el. Visszagondolva azt látom, mennyi lehetőséget hagytam ki, vagy mert túl magasan volt a mércém (nem volt "elég" szép a lány, vagy mert örök szerelmet akartam, vagy hasonló romantikus hülyeséget), és azokhoz a lányokhoz, akik "megfeleltek" volna, nem volt merszem. Így mai fejjel mindkettő óriási marhaság volt. Visszanézve még azok a lányok közül is, akik után csak vágyakoztam, nem egytől kaptam jeleket, hogy lehetne esélyem náluk, csak annyira béna voltam, hogy észre sem vettem.


Úristen, mai fejjel milyen tinikorom lehetne!


(45F)

2021. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondom, hogy "innen szép nyerni". Szóval ne a múltat nézd, hanem a jeleneden dolgozz, illetve a jövődön. A múlt nem determinálja a jövőt, szóval ami volt, nem kell, hogy a jövőben is az legyen. 26 éves vagy, erőd teljében. Edzz, mozdulj ki sportolni pl. fitness parkokba, ott vannak nők is néha, vagy csak csavarogj a városban. Boltban is meg lehet ám szólítani nőt, a kosarában lévő cuccról véleményt kérni stb. Aztán kialakulhat egy beszélgetés. Kreatívnak kell lenni. Minden csak elhatározás, szándék kérdése. 33F
2021. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez semmi én még most is szűz vagyok. Senkinek nem jövök be társkeresőn se megy. Egy lány volt az életben akinek tetszettem régen egy gyárba dolgoztam. Nem lett volna csúnya de foghianyos volt és szegény, és önbizalom hiányos. Nekem csak a fogai nem tetszettek nagyon de össze kellett volna vele jönni és majd segitettem volna neki fogpótlás ki fizetésben. De már mindegy őt is le nyúlták már azóta. 28F
2021. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy az #1-es is írta, megválaszoltad a kérdésedet "mert önbizalomhiányos voltam" nem próbálkoztál csak vártad a sült galambot. Szerencsédre kinőtted, s 26 évesen még egyáltalán temesd magad azért még elég szép évek állnak előtted ha mered is élni őket.
2021. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lazy Lover ***** válasza:
Hallgass a 2-3 ra
2021. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokszor ezeket a meg nem élt fiatalkori élményeket elnagyítjuk magunkban. Nem mondom, hogy nem rosszak, de azért ne is gondoljunk ilyen földöntúli, felfoghatatlan élményekre, amelyek még a mennyországnál is jobbak.


Illetve, te is később jutottál el oda, hogy együtt tudsz lenni egy nővel aminek megvan az az előnye, hogy nagyon tudod értékelni az ilyen pillanatokat, lehetőségeket. Nem mondom, hogy aki fiatalon már átélhette, az nem értékeli az ilyet, de az biztos, hogy nem annyira mint a magunkfajta. (én is pont 23 évesen vesztettem el).

2021. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!