Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha egy kívülről határozott, magabiztos, sikeres férfiről kiderülne, hogy szubmisszív egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, a külvilág számára talpraesett, határozott és magabiztos férfi képét mutatom. A munkám során embereket irányítok, azonban egy párkapcsolatban szeretek egy Nő alárendeltje lenni. Kiszolgálni az élet minden területén, körberajongani és Királynőként bánni vele. Alig találni manapság a domináns Nőt, de hiszek benne, hogy egyszer meglelem a hozzám illő partnert :)


A kérdésem a Hölgyekhez szól, hogy számukra mennyire kiábrándító, ha az ismerkedés során kiderül ez egy férfiról?


2021. febr. 20. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csalódnék, és valószínűleg nem akarnám folytatni a kapcsolatot.

(de én is szub hajlamú vagyok az ágyban, szóval inkább ez lenne a döntő ok.)

2021. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek dominálni is és alárendeltként is viselkedni. Nekem egy ilyen szinten sub pasi sok lenne. Amúgy nem lepne meg, már megszoktam hogy olyan szexuális dolgai vannak embereknek amit ki se néznél belőle külső vagy viselkedés alapján.
2021. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Kiábrándulnék, nem szeretem a papucs férfiakat
2021. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában így van: aki az élet fő területein vezető típus, az az ágyban jobban szeret a másik oldalon lenni.

Nincs ezzel baj, biztosan találni fogsz olyan nőt, aki kifejezetten élvezni fogja veled a dolgokat.

2021. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt hogy találkoznánk 😂😂

Én csak a domináns pasikat vonzom 😏😏

Amugy meg az szerintem hamarabb is kiderul

2021. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs hogy férfiként írok, láttam hogy nőktől kérdezel, de nekem végtelenül fura lenne ha mondjuk kiderülne hogy munkahelyen mint férfi te irányítasz, de közben magánéletben ezt egy nőtől várod el :D nyilván nem lesz ettől kevesebb egy "főnök" csak saját megítélésben lehet alacsonyodik. de leeht ezzel számolsz is. amúgy nálunk mindig anyám volt a családfő, ő főnökösködött de ettől nem nézem kevesebbé apámat, ő hozta a házhoz a pénzt és rábízta a dolgokat, belesimult ebbe
2022. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!