Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti, hogy kezelitek ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti, hogy kezelitek ezt a helyzetet, illetve lányok ti már kaptátok meg ezt a párotoktól és ha igen próbáltatok ellene enni valamit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor oda kerül a sor a lánnyal, hogy megtörténik az első szex, de a csaj fogja magát és csak lefekszik és mozdulatlanul ott hever mint egy fa rönk, és mint egy a mozgásában korlátozott ügyefogyott szerencsétlenség az egész aktus alatt csak döglik, a legminimálisabb mozdulatokat ha nagyon muszáj megteszi. Ti hogy kezelitek a szituációt?

2021. ápr. 29. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

a helyzet akkor érett az első szexre, amikor tudunk róla beszélgetni is.

ez esetben beszélgetés lenne a dologból.

2021. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció. Alap dolog, főleg ha már szexeltek, illene tudni beszélgetni a dologról. Próbálj úgy fogalmazni, hogy ne legyen neki sértő.
2021. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha a beszélgetés után se történik változás akkor legközelebb legyél te alul, egyszerűen és finoman húzd magadra, majd hagyd hogy ő csinálja amit kell. Utána belejön
2021. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen volt az exem is. Nagyon aranyos, élettel teli csaj, jó testtel. Mikor az ágyban kerültünk, ennek az ellentétje történt: kifeküdt, és oké, dugjál. Ha kellett, szopott is, meg minden, de unalmasan. Sose tudtam, hogy jó neki, vagy nem. Mikor egyre gyakrabban lelankadtan közben ettől, az sem érdekelte. Orgazmusa sosem volt tőlem, ha kommunikálni próbáltam a dologról, mindig próbálta elterelni, mintha kínos lenne neki. Végül egyéb okok miatt is szakítottunk, de a szex sem ment jól.
2021. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
nem tudom
2021. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
"mozgásában korlátozott ügyefogyott szerencsétlenség az egész aktus alatt csak döglik" Miért gondolom, hogy nem vagy bele olyan nagyon-nagyon szerelmes?
2021. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Mélytorokra csapom.


Üdv. Pierre Woodman

2021. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ... ha alkalmi akkor sehogy, hastala vista a "jégcsapnak" az ágyban, a legbombázóbb nő lehet de ha fap.na akkor nem érdekel másodjára ha rossz vele a szex. Ha párkapcsolat... na akkor az én "felelősségem" is hogy kihozzam belőle ami benne van, segítsek neki a gátlásait oldani, feloldódni. Kommunikáció és még extrábban több odafigyelés, pozitív visszajelzések.
2021. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem totál lelohasztana.

Nem lenne legközelebb.

2021. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor elvesztettem én is "csak feküdtem" és az akkor még csak baràtom mozgott teljesen, mert nekem nagyon fàjt és meg voltam ijedve.


Ma màr persze full más.

2021. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!