Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lány aki több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány aki több fiúval ismerkedik egyszerre, majd szó nélkül eltűnik ha kiválasztotta az "igazit". Az kva vagy ribi? Vagy egyik sem és teljesen normális dolog?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha hülyíti a fiúkat, az nem a legerkölcsösebb. De ismerkedéstől még senki nem lesz k***a.
2021. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mintha a boltban válogatna a termékek között.

Innen vonjátok le a következtetést.

2021. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver,így jártál.🙄

Egyébként ilyen dolog ez az online felület.

Mindenki azt mond,amit akar, és igen előfordul még így a neten is,hogy valaki le csapja a kezedről.

F

2021. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem korrekt. Amikor a jelenlegi feleségemmel randiztam, randiztam egy másik lánnyal is.


Amikor összejöttünk a későbbi feleségemmel, a másik lánynak írtam még egy üzit, hogy mi a szitu és nem csak felszívódtam.


Alap szerintem. 31/F

2021. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a különbség a két megadott jelző között, amiből választani kell??

Amúgy szerintem a válasz az hogy egyik sem, és természetesen nem is normális. Bántó és inkorrekt. De akinek ez az alapfelállása az jobb is ha mást választ helyetted, mert úgyse lenne hosszútávú kapcsolat. Kivéve ha te alkalmiban gondolkozol.

2021. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cpt_Obviously ***** válasza:
Amíg nem lett barátnőm én is hasonlóan csináltam, eltünés nélkül, én megírt ám, hogy bocs találkoztam valakivel. Ridancnak nem ridanc, max bunkó
2021. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!