Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS!!! 2 órája hoztuk el a...

SOS!!! 2 órája hoztuk el a kiválasztott kiscicát bebújt a tv szekrény alá, azóta ott gubbaszt. Alszik néha nyávog, mikor jön ki? Ez normális? 2,5 hónapos

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 20:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Fél, minden új neki. Adj neki időt.
2020. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem SOS, teljesen normális. Hagyjátok békén, hogy megnyugodjon. Ha feloldódik kijön, és körbenéz majd. Tegyetek ki neki ételt és vízet.
2020. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
100%
Szia! Teljesen normális ne aggódj, csak meg van ijedve. Tegyetek neki a szekrény elé valami finomat, és hagyjátok magára, hadd fedezze fel picit a helyet.
2020. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszer nyúl bújt a szekrény alá.Sokáig próbáltuk kicsalogatni,nem jött.Félt annál jobban,valószínű a cica is.Tegyetek ki szerintem valami ennivalót,vagy tejet,aztán várjatok.Ne zavarjátok.Hátha előjön magától,nyúlnál így volt.Vagy esetleg egy másik kiscicával,vagy papírgalacsinnal madzagon.Hátha bejön.Szerintem fél,és talált menedéket.
2020. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

hozzánk is ma került új cica. kicsit sétálgat, körbenéz, aztán keres magának egy zugot és ott lapít. félek az éjszakától, nem tudom, mi lesz.

a tied evett? mert nálunk igen, egy keveset. szerencsére visítani nem visít

2020. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen. Mi mindbárom cicánknál azt hittük elvesztek. Átforgattuk a lakást és kis zugogba bújtak el mikor aznap meghoztuk őket.

De már másnap előmerészkedtek.


Megkell szokniuk az új helyet, a hangokat meg mindent.

Türelem és előjön.

2020. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ahogy kiírtam a kérdést élő jött 😂😂 evett ivott de nem kakilt lefel mászkált farka felfelé bujdosott a kezunkhoz néha nyavogott elég beszédes. De nem kakilt a hasija elég puffadtnak tűnik most emiatt aggódom...
2020. jún. 21. 21:02
 8/37 A kérdező kommentje:
Előző gazdija mindent adott neki tésztát felvágottat még kutya kaját is kicsit furcsaltam mi vettünk neki auchanban cica konzervet nem evett sokat belőle volt anno kiscicank sztem normális mennyiséget evett. Előző cicák szinte kaja után 5 perc múlva kakiltak most ő egy fél óra múlva se... Alszik most
2020. jún. 21. 21:05
 9/37 anonim ***** válasza:
60%
Az Auchanos és hasonló konzervek konkrétan szemét. Nem cicának való, kikészíti a pocakját.
2020. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Az előtt is nagyon sírt már szét megy a fejünk holnap dolgozunk.... Előző cicák azt ettek semmi bajuk nem volt..
2020. jún. 21. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!