Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 24 éves lánynál szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves lánynál szerintetek kínos-e ha 18 éves kora óta kb. 3,5-4 évet volt szingli és ezalatt volt 11 szexpartnere?(elmondása szerint egyik sem volt egyéjszakás kaland, mindenkivel randizott hátha kialakul komolyabb)

Figyelt kérdés
A maradék 2-2,5 évben pedig két kapcsolata volt. Így tehát összesen 13.

2021. ápr. 30. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nezelodj a 12 eves korosztályba. Milesz ha 40 fölött elválsz? 40 folotti nö. Jopár pali szétpakolta már akar többem is 1xerre....
2021. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Kérdező: Te hülye vagy. 42-48 hónap alatt 11 pasi az 4-5 havonta egy. Próbálkozott a csaj 1-szer, 2-szer, 3-szor a pasival. Nem jött össze, továbblépett. A következővel is 1-2-3-szor. Mégis mit kellett volna csinálnia?

Szerintem benned most a kisebbségi konfliktus munkál, amiszerint állítólag amit a pasi mond nőre darabszámot, azt osztani kell hárommal, amit a nő, azt meg szorozni hárommal. Téged nem az zavar, hogy több pasival volt, mint te nővel? Nem az, hogy sok pasival volt. Ez nem sok.

2021. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12: Én is ezt csináltam először. Leosztottam , hogy évente 3 és az nem tűnt úgy soknak. De összesen 11 már igen, mert azt én már nem tudom úgy felfogni, hogy “megpróbáltam és 1-2 hónap után rájöttem, hogy hosszútávon vele nem menne”, mert ez nekem bullshit. Bőven elég 1-2 randi, hogy lássa az ember lehetne-e komolyabb kapcsolatba bonyolódni az adott illetővel, bőven nem kell ahhoz a szexig eljutni. Vagy ha már odáig eljutok valakivel és az nem jó az is egy indok. De nyílván nem mind a 11 embernél volt ez a baj.

Nem az a problémám, hogy kevesebb nővel voltam , mint ő férfival mert épp fordítva. Én jóval többel viszont azokkal a lányokkal nem véletlen nem terveztem hosszútávon. Ha egy lány könnyen megadja magát az általában nem barátnő alapanyag. Sajna régimódi vagyok kapcsolat kérdésben és úgy vagyok vele, hogy amíg nekünk kell tenni valami ha szexelni akarunk, ők meg akkor csinálják amikor akarják, addig egy magas számot egy lánynál nem tudok elnézni annyira, mint egy ugyanakkora számot egy sràcnál.

2021. máj. 5. 17:20
 14/15 anonymousreview60 ***** válasza:

Kérdező: "Bőven elég 1-2 randi, hogy lássa az ember" Akkor miért nyígsz itt? Akkor te is el tudod dönteni, hogy érdemes-e erőfeszítést tenni, és késsz-passz, az ügy le van zárva.

Az persze eszedbe sem jut látszólag/nem mondod, hogy:

1. esetleg volt valami elfoglaltsága (tanulás, beteg rokon stb.) ami miatt nem tudott a kapcsolatokba anno annyi energiát fektetni, hogy azok jól működjenek, vagy

2. "rossz mintát" követett a csaj (a pasiválasztásban), és csak mostanra ismerte fel.

Ezt a gyakorikérdéses kört megspóroltad volna, hogy ha már ennyire belementél a 11 kapcsolatba, hogy 1-1 mondatban végigkérdezed a csajt, hogy mi volt kapcsolatban a probléma, mit tanult belőle, mit javított ezen a következővel. Ez még nem személyeskedés, nem élveboncolás.

És ha, 1. amit mond, az tanuló emberre utal, és 2. hihetőnek látszik, amit mond, és 3. a többi dolog tetszik benne, akkor megéri kockáztatni a csajjal. Ha csak egy is hibádzik, akkor már érdemes lehet kifarolni.

2021. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval igazából csak kettős mérce, mert egy férfinél oké lenne, sőt, sokkal több szexpartnered volt, de egy lánynál szégyen, és zavar. Szerintem gondold át az értékeid inkább, mert ebben a kérdésben régimódinak lenni szimplán csak elképesztően káros, és a barátnőd jobbat érdemelne ennél.
2021. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!