Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akart folytatást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart folytatást?

Figyelt kérdés

Tudom, egyéjszakás kaland volt, csak szeretném megérteni.

Szóval lefeküdtem egy sráccal. Másnap keresett, beszéltünk róla, hogy majd találkozunk, áradozott róla, hogy ez volt élete legjobb estéje, stb. De elkezdett ritkulni, hogy visszaír. Amikor rákérdeztem, ez miért van, mert megmondhatja, ha nem akar többet találkozni, azt számon kérésnek vette. Úgy volt egyébként, hogy alkalmanként össze járunk és ennyi. Majd egyszerűen nem találtunk időpontot. Először hétvégente nem ér rá, majd hétköznap. Közben pedig azt mondja, én keresek kifogásokat a találkozó ellen. 🧐 Aztán ráhagytam. De még mindig frusztrál, mert nem értem. Ha jó volt a szex, akkor...?

Kinek mi a tippje?



2021. jan. 13. 12:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
valszeg megse volt annyira jo, vagy kozben kiderult hogy elkapott toled valamit
2021. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utóbbi lehet.
2021. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

#1

Nincs nemi betegségem. Egyébként is óvszert használtunk. Nem hiszem, hogy annyira hazudott volna, a mostani férfi, akivel együtt vagyok, hasonlókat mond.

2021. jan. 13. 12:18
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Ha már van új pasi akkor nem mindegy?

Amúgy nem volt neki olyan jó, közben talált jobbat.

2021. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
40%
Talált olyat aki nem tart 5 pasit a háznál és nem használja ki az összeset. Egyszóval nem ribi
2021. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem csaltak meg senkit, ez már 3 hónapja volt kb, azóta találtam mást.
2021. jan. 13. 12:36
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
Honnan veszed hogy nincsen? tudod mennyi tunetmentes nemi betegseg van? es ahogy latszik abbol ahogy valtogatod a branert, lehet van benned par fajta. egyebkent nekem se erne tobbet 1 alkalomnal egy ilyen no aki fszrol fszra maszik. bar talan 1 alkalomra sem.
2021. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
Igen :D :D
2021. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#8

Mert tudom, hogy nincs 😃

Létezik szűrés, stb és valószínűleg tudnék róla, főként azért, mert azóta van más. Tehát kiderült volna.

Egyébként, ha ribi az, akinek egyszer nem jön össze egy szex kapcsolat, és pár hónap után keres mást, akkor belátom, az vagyok. Most, hogy már ezt tudjuk, egyéb értelmes tippetek van a miértre, a kérdésre?

2021. jan. 13. 12:41
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem őt kérdezed?
2021. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!