Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is a nők nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a nők nehezen értik meg, hogy mi férfiak hogyan működünk szexuális értelemben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok incel, nem utálom a nőket, hanem imádom őket, és próbálok mindent megtenni az ők örömükért is, ezt leszögezném előre. De az évek során azt tapasztaltam, hogy a nők nem értik, mi hogyan működünk, illetve, ha értik is, nem akarják elfogadni.

Pl gyakori, hogy kapcsolatokban a lányok rengeteget váratják a pasit, hogy még nem állnak készen a dologra. Nem értik meg pl azt, hogy egy férfinek nagyon frusztráló, ha nem tud kielégülni egy nőtől, hiába van az ott mellette, és hogy nekünk nincs szükségünk annyi érzelemre mint nekik.

Vagy pl az, hogy mi minden lyukat megdugnánk, mert hülye seggfejek vagyunk. Egyrészt mi sem fekszünk össze bárkivel, de amúgy igen, ha adódik egy lehetőség egy lánnyal, azt nem fogjuk kihagyni.

Azzal is sokszor megy a szúrkálódás, hogy a fiúknak nagy a szájuk, aztán kevés ideig bírják. Ez is sokszor igaz, de így vagyunk beállítva, nekünk rövidebb, de annál intenzívebb kell legyen az aktus. Persze mindig a férfi a béna, a nők sosem hibásak.

Vagy miért nehéz megérteni azt, hogy mi néha más dolgokra is felizgulunk, pl orálszex, arcraélvezés, stb? Sok lány sátáni tettként tekint ezekre, persze ha a lányoknak van valami extra kérésük, azt szó nélkül teljesíteni kell.

Mondom, nem akarom azt kihozni az egészből, hogy a lányok milyen rosszak. Sőt, most van egy szexkapcsolatom, ami nagyon jól működik, mert a csaj elfogad mindent úgy, ahogy vagyok, nem hisztizik a fenti dolgok miatt. És én is igyekszem vele ugyanígy viselkedni, ezáltal nagyon jól érezzük egymással magunkat. És innen adódott a kérdés, hogy miért nem lehet minden lány ilyen? Szerintem sok kapcsolat ezért működik rosszul, mert sokszor a lányok részéről csak az elvárások vannak, bizonyos vágyakat el kell folytani, és színészkedés megy. Persze biztos van, ahol fordítva is van, hogy a férfiaknak vannak nagy elvárásaik, de szerintem ez a ritkább.



2021. ápr. 30. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Ja
2021. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Értik ők, csak nekik fontosabb, hogy nekik legyen jó. Illetve próbálnak megfelelni bizonyos normáknak, amiket helyesnek gondolnak.
2021. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 LazyJones ***** válasza:
90%
Fura, én nem ilyen vagyok pasinak, és a partnereim se ilyen nők voltak. Talán csak rossz emberekkel ismerkedsz.
2021. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2es

Igen, jobban belegondolva ez nagy igazság, hiába pontoznak le (biztos csajok).

2021. ápr. 30. 19:30
 5/22 A kérdező kommentje:

3as

Miért, te azt tapasztalod, hogy a nők mindent megtesznek önzetlenül a szexben, és nincs az, hogy most fáj a fejem, most nem akarom, most lassabban, gyorsabban, stb?

2021. ápr. 30. 19:31
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Persze, feküdjön le a nő a pasival 1-2 hét után, mert a pasinak nem kell hozzá érzelem. :) Érezze a nő magát rosszul szex közben, ne legyen orgazmusa se semmi (ugye a valódi ellazuláshoz sokszor az érzelmek, a kötődés is kell sok nőnek), csak azért hogy az adott pasinak épp jó legyen. Oké, csak aztán ne csodálkozzon a pasi, ha a nő dobja is rövid időn belül.
2021. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy te hülye vagy? Mármint, a szex MINDKÉT félről szól. Már bocs, de ha nekem túl lassú a tempód és nem tudom élvezni a szexet, akkor csak kussba viseljem el és ne szóljak hogy csináld gyorsabban? A szex közös megegyezésen alapul, sajnálom, ha te ezt nem tudod megérteni.
2021. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

#6


Nem mondom hogy egyet értek mindennel amit a kérdező leírt de te melyik részét nem értetted annak hogy az adott férfi figyel a nő vágyainak teljesítésére?


Engem inkább az irritál hogy GYIK-en minden második női válaszoló minden szaron megsértődik és áldozatnak akarja beadni magát.


Szerinted ez korrekt?


Senki nem mondta egy szóval se hogy a nő érdekei a háttérbe szorulnának vagy ne lennének figyelembe véve, a kérdés a kölcsönös erő befektetésről és önzetlenségről szól a hálószobában. Vagy szerinted ez nem fontos?

2021. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
#6 A férfiak is többnyire értik, hogy működnek a nők. Mi férfiak is azt szeretnénk, hogy a nő is jól érezze magát, és legyen orgazmusa. Az sem elvárás, hogy érzelmek nélkül tegye nekünk valaki szét a lábát. Mi csak annyit szeretnénk, hogy a mi vágyaink is ki legyenek elégítve időnként, ne csak a nő akarata érvényesüljön.
2021. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 LazyJones ***** válasza:
95%
#5 Nem, én azt tapasztaltam, hogy a nők sokkal gyorsabban másztak volna ágyba, mint én, nagyobb volt az igényük és extrémebbek az vágyaik, mint nekem, pedig én sem álltam meg a szimpla misszionáriusnál - sőt, szinte minden ötletre rá lehett venni őket percek alatt. Mondták, hogy mikor gyorsabban, mikor lassabban, de egyáltalán nem éreztem azt, hogy ettől kisebb lett az élvezet bármelyik félnek is, és amikor hamarabb mentek el, mint én, a túlnyomó többségük kérdés nélkül nekiállt befejezni engem is. Mondjuk tény, fordított helyzetben ugyanezt megkapták ők is.
2021. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!