Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalt és puszilgatott már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalt és puszilgatott már valaki ánusznyillást?Ha igen milyen élmény volt?Aki csinálta és annak is akinek csinálták.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Én igen, csaj imádta.Izgató volt nagyon, lassan nyalogattam neki amíg el nem élvezett. Mostanában annyira nincs hozzá kedvem :(
2021. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nyaltam és nyalták is. Szőrös érzés volt, semmi különös :D Szagok, ízek nem voltak kellemetlenek. Amikor nekem csinálták, az is egész semleges, de nem rossz érzés.
2021. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyaltam párszor az exemét. Nem úgy tűnt, mint aki élvezte volna ezért abbahagytam. De aztán később bevallotta, hogy tetszett neki a dolog.
2021. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nagy kedvencem. Tiszta nőnek ha csak külön nem tiltja meg akkor mindig csinálom, örömmel élvezettel, teli pofával és nyelvvel mélyen benyalva.

És én is szeretem, mert nagyon érzékeny terület.

38/f

2021. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem piszokul felizgat ha a pasi azon a területen is kinyal. Volt olyan hogy én is viszonoztam neki ha igényelte.
2021. máj. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog ott is kinyalni egy nőt
2021. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly ***** válasza:
Én egyszer nyaltam bele nőnek a fenekébe.Nem volt rossz íze.
2021. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!