Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizás, milyen vele a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás, milyen vele a szex?

Figyelt kérdés

3 éve nem szexeltem, nagyon hiányzik már. Milyen egy prostival? Akkor 3 éve a barátnőmmel voltam, gondolom nem nyújt olyan érzést a prosti mint egy barátnő. De a kis méretem miatt nem vagyok túl határozott.

A véleményetekre lennék kíváncsi.



2021. máj. 2. 00:05
 1/8 Cpt_Obviously ***** válasza:
90%
Ha jót fogsz ki akkor nagyon jó lesz!
2021. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Van barátnő feeling, de nyilván nem olyan. De attól még ugyan úgy szexel és ő is megteszi ami tud hogy élvezd. (Ha jó helyre mész persze.)
2021. máj. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon bejött amikor hiányom volt. Van abban valami varázslatos, hogy megtetszik egy lány pl. képröl (De még jobb ha személyes találkozáskor) és akár egy fél ora mulva már élvezel is bele.
2021. máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Prostitól függ
2021. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Kistöki! Szerezz egy csajt!
2021. máj. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas a szórás, a kiábrándítóan szartól a mennyeien jó szexig. Alapvetően nője válogatja, de nagyon sok függ attól hogy milyen partnerrel kell az adott nőnek szexelnie. Van-e egy alap szimpátia, működik-e a kommunikáció, vagy már eleve undorodik az ügyféltől. Az ágyban egymásra tudnak-e hangolódni, egy nyelvet beszélnek-e a szexben vagy elbeszélnek egymás mellett. Nekem volt már részem prostikkal olyan minőségű együttlétekben amit ha leírnék itt el sem hinnétek. Meg volt néhány pocsék élményem is futószalagon dolgozó, lehúzós, unszimpatikus nőkkel. Vannak nők akikhez érdemes visszajárni. A nekik szimpatikus visszajárós ügyfeleiket kiemelten kezelik, nincs óranézegetés, nem sürget, sőt szó nélkül túlórázik ha nincs más dolga. Főz egy kávét a két menet között, megmasszíroz, szívesen veszi tőled is a törődést. Mély beszélgetéseitek is lehetnek. Ha jó vagy az ágyban akkor el is élvezhet veled, ez ritka, főleg színészkedni szoktak, de a hüvelyi orgazmus közben lüktető hüvelyt elég nehéz eljátszani szerintem. Meg van hogy beszélgetés közben mondják is hogy mondjuk pár napja is milyen faszival volt dolga, milyen isteni farka volt és milyen jól csinálta, hatalmasat élvezett vele. De ez ritka, az átlag öt perces aktusoktól egy vadidegennel nem fognak elélvezni ez egyértelmű. Mondják hogy az átlag pasi egy nulla az ágyban, ha kellemes vele a szex az már nagy szám. Az meg nagyon ritka hogy nekik tetsző, szimpatikus partnerrel kerülnek össze akivel tényleg jó csinálni, de néha azért előfordul. A méreted miatt ne aggódj, alapból nem érdekli őket, még örülnek is hogy nem fog fájni. Ha nem vagy határozott akkor majd ő az lesz helyetted ne félj ettől sem.
2021. máj. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Változó. Valamelyikkel jó, valamelyikkel nem. Sajnos ezt csak prőba után tudod meg.
2021. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Na voltál prostinál?
2021. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!