Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az ismeretségi körötökben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az ismeretségi körötökben olyan ronda nő, akit még megdugni sem akar senki?

Figyelt kérdés
Mi a gond vele, hogy néz ki?
2021. máj. 2. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek valakit, mondjuk konkrétan nem ronda, még csinos is, csak egy hűvös jégcsap természete van ezért taszító. Állítólag nem állt fel rá a pasiknak alkalmikor se, egyedül él amúgy.
2021. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kérdező te ilyen vagy?

Komolyan érdekel.

2021. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Van, túlsúlyos és teljesen jellegtelen az arca, szinte csak egy zsírpárna. Szegény az a fajta, hogyha lefogyna sem lenne szebb.
2021. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen vagyok. Kíváncsi vagyok, vannak-e még rajtam kívül ilyen nők, mert én nem ismerek. Nincs szexhiányom és nem küldök képet privátban, normális válaszokat várok (mint az eddigiek).
2021. máj. 2. 11:08
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen kollégám, aki sajnos valóban csúnyácska. Én próbáltam hozzá közeledni, de csak durván elutasított, mondván ne szórakozzak vele. Pedig eszembe sem volt. Azóta nem beszélünk.
2021. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, sőt, valószínűleg az egész világon nincs.
2021. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Pedig pont most akartam képet kérni. De akkor írd le ide, hogy milyen alkat vagy, illetve milyen a személyiséged. Komolyan érdekel.

Úgy tapasztalatam hogy csak azt a csajt nem"dugják meg" amelyik nem akarja. Persze ha normális pasit keresel az már nehezebb, mert a legrosszabb kinézetű nőket általában a legrosszabb pasik találják meg. De még így sem lehetetlen egy értelmes pasit találni. Leginkább a személyiség az ami nagyon el tudja venni a kedvet a szextől.

2021. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Engem a legrosszabb pasik se találnak meg, pedig diákként dolgoztam boltban is például, ahol a részeges munkások és az 50+os biztonsági őrök mindenkinek tették a szépet, csak nekem nem :D

Persze ez nem zavar, csak azért említettem, mert nem arról van szó, hogy nem veszem észre azokat, akik nekem nem tetszenek.

2021. máj. 2. 11:17
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Ok, de legalább a testsúlyodat magasságodat elárulod?

Nem bunkóságból de egy 150 kilós alacsony rövid hajú csajra nem sokan nyomulnak. Először is mert nem néz ki annyira jól, másodszor pedig mert azt hiszik hogy leszbikus.

Egyébként ismertem egy csajt, neki is rövid volt a haja és hát nem volt olyan szexuális kisugárzása. Egyébként a teste nem volt rossz, sőt egész jó volt. Csak valahogy végig olyan érzésem volt hogy nem is vagyok neki célpont. De egyébként szívesen beszélgetett velem. Ma is elmerengek néha néha hogy vajon hetero vagy leszbikus volt e .

2021. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem rövid a hajam és a súlyom is átlagos. A testalkatom előnytelen és az arcom is elég csúnya.
2021. máj. 2. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!