Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 éves dolgozó ember hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves dolgozó ember hol ismerkedjen, ha a munkahelyén nincsenek nők (programozó) és a régi ismeretségéből senki sem akar vele összejönni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 01:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Valamikor régebben, nem kérdezted már ugyan ezt?
2015. júl. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Programozóként milyen végzettséged van? Diploma? OKJ?
2015. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted ez releváns a kérdés szempontjából? Mert szerintem marhára nem. Egyébként diploma.
2015. júl. 17. 01:52
 4/21 anonim ***** válasza:

ELTE-IK? Csak azért, mert oda járok, nő vagyok és programozok. :D :D Persze kurwa nehéz.


Amúgy nem tudom, ezt helyzet adja. Hétvégi kiruccanások. Társasággal elmenni valahova. Barátnőm is így ismerte meg egyik ismerősömet és úgy jöttek össze.

2015. júl. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem elég bunkó természeted lehet. Így inkább ne ismerkedj!
2015. júl. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
#5 Hiába, nem lehet minden programozó jó fej. :)
2015. júl. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Munkahelyen ELEVE NEM IS célszerű csajozni. Úgyhogy szar kifogás ez a programozás.
2015. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hogy nézel ki. Ha alacsony vagy és ronda, akkor sehol sem érdemes ismerkedni, mert mindenhol visszautasítanak. Tapasztalat.
2015. júl. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek, hogy a munkahelyen nem érdemes barátnőt keresni.


A probléma ott van, hogy programozó szakon nem volt sok nő és azok sem voltak a legkedvesebbek, tapasztalataim szerint.

Nem is tudják miért jelentkeztek oda, de muszáj volt elvégezniük a szakot, mindezt természetesen a legkevesebb erőbefektetéssel. Értsd: mással íratja meg a kötelező programot, tétel kidolgozásnál csak várja a sült galambot, még ahhoz is lusta, hogy puskát írjon.


Mivel a programozót kevés nő veszi körbe és hozzájuk is ritkán tud szólni, nem igazán szokik hozzá a nőkkel való társalgáshoz, ami problémát jelenthet az ismerkedésnél.


Utcán, boltban, parkban megpróbálkozhatsz ismerkedni, ha zárkózottabb vagy megpróbálhatod a társkeresőt, fórumozást, hátha összejön valami.

Nekem eddig nem sikerült egyik sem, de neked hátha.


30F programozó

2015. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
az a vicc, hogy régebben a számítógép programozás "női munkának" számított, most meg a faszik vannak többen
2015. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!