Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemrégiben véget ért egy 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben véget ért egy 5 éves párkapcsolatom, amin már sikerült tovább lépnem, de ennyi idő után szinte fogalmam sincs miképp kéne kezdeményeznem egy lánynál.Vagy a mai világban éppenséggel hol? Tinderen? 22/F

Figyelt kérdés

Sajnos a személyes ismerkedés kereteit, úgy hiszem ki maxoltam, mivel vidéki vagyok (Balatonpart), így a környéken nagyjából 30KM-es vonzáskörzetben ismerem a lehetőségeimet és nem túl kecsegtetőek.

Amúgy jelen esetben komoly és alkalmi kapcsolatra egyaránt lennék kapható, ha valaki épp itt találna meg :P



2021. máj. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanitt alig használt gázrezsó, Zsiguli féltengely eladó és háromlábú ló ingyen elvihető! Jelige: " Vár a Balaton!"
2021. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az még megvan, hogy a féltengely, a gázrezsó miben különleges. De mivan a lóval? Ennyire nagy cucc, hogy csóri 3 lábbal született? :D Azt hittem nincs ebben semmi különleges, hisz nekem is 3 lábam van.
2021. máj. 2. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
De egyik sincs több 10 centinél.....
2021. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem egyszerű a történet.

4-5 éve én is ilyen cipőben voltam.

neked mázli, hogy balatonpart, jön a jóidő egyre több csaj megy le, lesz ott tinderen match ;)

amugy enkem az segített, hogy csomót jártam fel pestre, mászkálni, stb és itt is tindereztem :D

Alfold közepén voltam, alig volt találat tinderen, a bulikban a csajok meg hájbájmacák is elszállva maguktól, mert midnere vagy 4-5 pasi hajtott.

Pesten totál más, rengeteg találatom volt, bő választék, össze is jött jópár :D

glancold ki a tinder profilod, f/*sza képek stb! legyél laza, kicsit leszarom stílus. alig, vagy ne használj smile-t a beszélgetésekbe.

Vegyél egy motort, és vagánykodj vele :D Akár 50-es is ha nincs nagyobbra jogsid, azok között is van jól kinéző.

2021. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 év alatt elfelejtettél mindent? Beszélgetni, flörtölni?
2021. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!