Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy átlagosan hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy átlagosan hány éves korukig szoktak szexelni az emberek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
60-70.
2021. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosságban megmondani! Ez sok mindentől függ! Leginkább az egészségtől, de szerintem attól is, hogy mennyire van inspirálva az illető!

A nagyapám elmúlt 70 amikor még "lerendezte" a szomszédasszonyt! Ha én is megérem azt a kort, majd térjünk vissza erre a kérdésre!

2021. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbben csak a házasságkötésig.
2021. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Férfiak kb 45 max 50 legjobb esetben . Nők még 60 akár 70 évesen is.
2021. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

4-es

Én 51 vagyok, és heti 2-3 lazán megvan. A bátyám 57,és szintén szexel a barátnőjével. Gondolj bele abba, hogy mennyi híres ember cainál gyereket 60 felett. Plusz a nagyapámra is rányitottak kb 68 éves korában. Úgyhogy érzésem szerint most mellélőttél.

2021. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
#4. Akkor neked hamar leáldozik,de ez legyen a te problémád.
2021. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

#6 sajnos igen , ez az én problèmám.


#5 nyilván vannak jó genetikàju férfiak is. Èn csak a nagy àtlagról beszèltem...és főleg rendes szexről nem olyan 2-3 perces maszatolásról

2021. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nők még 60 akár 70 évesen is."


#4: pont a férfiak szoktak tovább szexelni. Egy férfi még 70 évesen is tolja (legalábbis húzza, ha már fel nem áll), a nőknél a menopausa után nagyon visszaesik a libidó, és jön a hüvely szárazság mint fiziológiai probléma ott is.

2021. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
#8 ezt sajnos saját tapasztalat alapján maximálisan cáfolom 🤪
2021. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9: mindenre lehet példát és ellenpéldát hozni 1-1 darabot.

De statisztikailag a férfiak tovább maradnak potensek, és tovább is kívánják (ugyanúgy bekövetkezik a férfaiknál is a hormonszint csökkenés, mint a nőknél a menopausaval, de kisebb a mértéke, és elhúzódóbb a folyamat)


Az egy másik kérdés, hogy én is ismerek olyan férfit, aki már 30 évesen impotens volt, meg olyan haverom is van, aki 30 évesen évi kb 2x gerjedt be nőre (és nem azért, mert folyton verte, hanem ennyi kellett neki), de azért nem ez a jellemző.


Az pech, ha te pont egy olyan pasast fogtál ki, akinek már nem megy (bár 60 alatt azért az inkább alkohol, elhízás, tunya életmód, és egyéb fiziológiai probléma), vagy egyszerűen nem túl kanos alkat.

2021. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!