Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért hazudják mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hazudják mindig azt hogy az a pont jó farok méret ami épp ott van “előttük “?

Figyelt kérdés

Ha 14 akkor az és a 18 hatalmas volt, ha 18 akkor az az isteni méret , ha 8-10 centi akkor semmi baj csak szeressen.... stb stb

Miért nem lehet őszintén elmondani hogy ennyi meg ennyi az ideális “ azt szeretem”



2021. máj. 4. 00:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá csajok! Mutassátok meg egymásnak ki itt az igazi nő a háznál.
2021. máj. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%

Én! És nem bújok ágyba soha többet kisfarkú emberrel. Sorry. De vannak 3-sok ők igen.

Nekem egy életre elég volt a rossz tapasztalat.Pláne hogy együtt járt egy nagyfokú önbizalomhiánnyal


Egy pasi az ágyban legyen kielégítő . Fizikálisan és mentálisan is. De ne én veregessem már a válát, hogy tök oké, hogy milyen kicsi.

2021. máj. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Pedig "aszongyák" kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni... :D
2021. máj. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%
Én spec tág vagyok, mindig is az voltam, így 18 centi hosszú és bizonyos vastagság alatt nem tudom élvezni a szexet. A szüzességem elvesztését nem is éreztem egy 14 centissel. Így nekem muszáj volt nagy farkúakkal ismerkedni, de szeritnem egész sokan vannak mert utána egy kivételével csak ilyenekkel találkoztam. Férjem is jó 20-as.
2021. máj. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%
Mert a szentgrált fel kell magasztalni, mert különben besértődik és puhánykodni kezd...
2021. máj. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%

Én sem tudom megmondani, hogy 13 és 18 között nekem mi a legjobb.

Egyik exem 14 cm volt, de a mai napig vele volt a legjobb a szex. Emlékszem az első szeretkezésünk után vagy fél óráig csak feküdtem a hátamon, meredten néztem a plafont, és úgy éreztem magam mintha egy buborékba lebegnék. Azóta sem tudta senki belőlem kihozni ezt a mámort.


Nekem az a konklúzióm a férfi mérettel kapcsolatban, hogy mindegy, hogy átlagos vagy nagy méretű ha nem tudja használni mindkettővel rossz a szex, ha tudja használni, akkor viszont bármelyikkel jó.

2021. máj. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
Akivel eddig voltam és ez is volt a véleményem vele kapcsolatban, akkor azt is mondtam ami igaz. És ez szerintem oda - vissza tortenik. Zár a kulcsát, vagy nem.
2021. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

11 A párkapcsolati őszinteség alapvető. Ezért nem leszek párkapcsolatban olyan férfivel, akivel nem élvezem a szexet, akár a mérete miatt, akár mert béna az ágyban. Onnantól pedig igaz az a tétel, hogy nekem az ő mérete a megfelelő, legyen az 14 vagy 18 centi.

Ha viszont valakivel lefekszem, és kiderül, hogy kicsi neki, mert előre nem jelezte, akkor megnézem, hogyan érezzük magunkat aztán eldöntöm, hogy fogjuk-e tudni élvezni egymást vagy sem. Nyilván neki sem jó, ha harangozik bennem. De alapvetően átlagostól (kb 14 cm) felfelé minden jó ha tudja használni. Ha meg nem, akkor nincs az a méret ami kompenzál.

2021. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Beállnék a 3-as mellé.

Írjad nyugodtan,hogy mi 😀

2021. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hazudtam sosem. A SZÁMOMRA ideális 15-18 cm és velük sokkal élvezetesebb volt a szex. Ettől nem hinném, hogy barlang p*inám lenne, mert épp ellenkezőleg, csak volt, akinek kicsi és vékony volt.. hát, picit kiábrándultam, főleg, mert baromira nem tudott kielégíteni. Ez van.

Egyébként valószínűleg kegyes hazugság miatt. Btw, én meglátnék egy 20 centist vagy afelettit inkább elbújnék. Azt a fájdalmat, amit egyszer át kellett éljek.. nincs az az isten, hogy megint kamuzzak.

2021. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!