Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy talalhatnek egy vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka0101 kérdése:

Hogy talalhatnek egy vagy tobb alkalomra szexpartnert?

Figyelt kérdés
Csepelen vagy budapesten keresznek egy vagy tobb alkalomra szexpartnert de sajnos nem volt eddig sok sikerem ebbees sajnos olyan lanyt sem egyszeru talalni aki szivesen lenne nyitott kapcsolatba hol illetve hogy lenne erdemes probalkozni keresni

2021. máj. 4. 08:21
A kérdező szavazást indított:
Szexpartner
Nyitott kapcsolat
10 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Bárhol, ahol amugy is tudsz lányokkal ismerkedni. Nekem úgy 25 szexpartnerbol úgy 10 ilyen netes forumokrol es chatrol volt, mint a gyakori, 6 tinder-szerű appról (badoo, stb) bár főleg nem magyarországon, 2 volt diákom, 5 egyéb szemelyes ismertség, 2-3 ejszakai eletben felszedos folytatása, valahogy igy.
2021. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell szexre csajt találni, ahogy barátnőt is. Ha jó vagy az egyikben, akkor a másikban is jónak kéne lenned általában. Ugyanúgy kell vele beszélgetni, ismerkedni, kezdeményezni, stb.
2021. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Rosszlányok.
2021. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
A kinézet számít úgyis .... 3asnak mondom, szerintem nem olyanra gondolt.... abban amúgy sincs semmi pláne fizetni érte....
2021. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

4-nek: tudom, hogy nincs semmi pláne, meg hogy nem olyanra gondoltok és nem szerettek fizetni érte, de nőként mondom, hogy abban meg nekünk nincs semmi pláne, hogy valaki alkalmilag használ bennünket ingyen.

Mi még ha bele is megyünk alkalmiba, akkor is minimum lenne, hogy elvisz ide-oda, vacsizni, vagy bármi.

Mi bármikor találunk szexet, ha akarunk, ès valamit nyújtani kellene érte az orgazmuson túl.

2021. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4 vagyok- úgy értettem, hogy fizetsz érte és ki is pipálod a dolgot az úgy nem.... ellenben amit írsz , az igen abban mégis benne van egy kis hódítás
2021. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Ötös, az orgazmusért mit vársz az orgazmuson túl? Már akinek csupán orgazmusról szól a szex. Szeretném, ha értelmesen, logikusan leírnéd, ha tudod, hogy miért kellene bérmit kapnod a szexért. Az nem két ember kölcsönös öröme és örömszerzése?
2021. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem. Nőként engem ne hasznàlgasson szexre senki.

Az, hogy neked mi logikus, engem nem érint.

Én többre tartom magam annál, hogy valaki ingyen szexre hasznàljon. Méltatlan.

Amit nyújtok, azt ezerszer értékesebbnek tartom, minthogy elpazaroljam egy olyan férfira, aki csak orgazmust tud nyújtani.

Lehet ezzel egyetérteni vagy elutasítani, attól mèg nagyon sok nő így vélekedik szerencsére.

2021. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi az, amivel te többet nyújtasz az orgazmusnál? Ns

Agyon úgy néz ki, hogy semmi, csak általánosságban beszélsz, semmi konkrétum. Ez így nagyon gyenge.

2021. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Annak kell egy ilyen kapcsolatban többet nyújtani, akire kisebb a kereslet. Az pedig a férfi.

Kanos férfit bárhol lehet találni. Olyan nőt viszont, aki ilyen kapcsolatba belemegy, tizedannyit.

Mindazonáltal pedig nőként nem kell eladnom magam. Ezek voltak mindig a feltételek, ha tetszik, tetszik, ha nem, nem. Sosem akartam meggyőzni senkit.

2021. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!