Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miről függ az hogy izgató e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről függ az hogy izgató e egy farok a lányoknak?

Figyelt kérdés

Az enyém csak átlagos méretű az kevésbé izgató mintha nagy lenne?

Szexnél nekem kell levennem az alsóm vagy a lányok szokták?

Szűz vagyok még.


Amúgy egyenes és viszonylag vastag.


2021. máj. 4. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ki alatt van.
2021. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a. Dolgok hidd. El ott magától jönnek majd ne is agyalj. Rajta
2021. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.Nekem önmagában egy farok nem izgató,legyen bármilyen.De ha olyan emberhez tartozik,akihez erősen vonzódom,akkor tetszik.
2021. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Hogy milyen hosszú és vastag.
2021. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Számomra az izgató pénisz nagyobb vastagabb, de lehet átlagos is és mindenképp legyen szőrös mert nekem úgy tetszik, sokkal férfiasabb :-)
2021. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy farokra lányok nem izgulnak fel. A pasira izgulunk. Ha jópasi az illető, akkor már csak extra plusz pont, ha szép méretes farka is van. Egy csúnya, béna, semmilyen pasinak lehet 20 centis is, nem fog érdekelni. Legyél magabiztos, férfias és ne áruld el a lánynak, hogy még szűz vagy. Lehet, hogy észre se fogja venni.

A vastagság sokkal fontosabb, mint a hossz. Ha vastag vagy, az nagyon bejön általában mindenkinek.

Az egyenes ellen sincs kifogásom, de én az erősen felfelé ívelőt szeretem, az tudja izgatni a G-pontomat normál behatolásnál is.


Hogy ki veszi le az alsódat, az helyzetfüggő.

2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Vannak szép farkak, amiért odavannak a lányok. Én tudok mutatni egyet...😉
2021. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
8-aska nekem mutathatsz 😛
2021. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ki viseli. Többnyire legyen egy normális (kinek mi a normális, jól kinéző, milyen tulajdonságokat keres) fiú/férfi. Amúgy egy átlagos farok szerintem a lányok nagyobb részének tökéletesen megfelel.

Idegen pasi farka általában nem izgató nekünk, maximum megnézzük, ha nagyon nagy, stb. Akit viszont szeretek, azé tetszik, izgató.

2021. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!