Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagy elvárásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy elvárásnak számít?

Figyelt kérdés

Nekem az ilyen külsejű lányok jönnek be, ez túl nagy elvárás lenne?

160-175 cm magas

barna/szőkés hosszú haj

barna szem

szép arc

formás, arányos alkat

átlagos súly

és igényes legyen

ne legyenek rajta mű dolgok


Én 190 cm, igényes, barna hajú-szemű vagyok. Vékony, de formás alkatom van.


2021. máj. 5. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

A horoszkópját kihagytad. :)

Sok sikert a kereséshez ;)

2021. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a nők nagyrészére igaz. Egy átlag nő ez a magasság mint amit te írsz, vagy barna vagy szőke haja van hacsak nem festi, vagy fekete, vagy vörös, de ezek ritkák, illetve a rövid hajat is ki tudjuk zárni, de ez így még mindig az összes női népesség fele kb.

Barna szem is gyakori, a szép arc relatív, az aránytalan alkat ritka, átlagos testsúllyal pedog méginkább ritka szerintem.

Szóval here we are, egy teljesen hétköznapi nőt keresel, szóval nem, nem nagyok az elvárásaid.

2021. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A leírás sok nőre illik.E tekintetben semmi különőset nem látok.

Nem azt szeretnéd hogy 3 melle legyen,vagy aranyozott puncija.

Miert lenne nagy elvárás?

2021. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szép-szép ez a lista! De ha te ezek alapján keresel párt, akkor megette a fene az egészet! Mert egy nagyon fontosat kihagytál a felsorolásból! Magát az embert!

Azért kíváncsi lennék rá, mondjuk ha úgy 20 év múlva ha beszélnénk, akkor mi valósult meg ebből a keresésből?!

2021. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A lista nem nagy dolog, full átlagos.


Az taszítja a csajokat, hogy listád van...

2021. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha nem barna hanem kék szemű vagyok már szóba se állnál velem?

Nincs baj a listával de ha túlságosan ragaszkodsz hozzá nehéz lesz találni valakit aki személyiségben is passzol hozzád.

2021. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha valakit találsz aki szinte mindenben megfelelő kivéve, hogy hosszú haja nincsen? :-D akkor nemet mondasz? Tényleg ennyire számít, hogy nem seggig erő hosszú haja hanem mondjuk csak vállig erő?vagy válltól picivel hosszabb. Ezért visszautasitanad? :D
2021. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor azért örülök hogy a sok kihívás ellenére a színek nem jelentenek számomra semmit mivel sosem láttam, szóval engem az jobban zavarna ha a hölgy mondjuk az El sclassicón a Realnak szurkolna:) Na de valaki pontosan fogalmazott az ember a fontos hiszen a hajszín idővel megváltozik vagy festeni "kell" az öregedés az arcon is nyomokat hagy de ha valaki jó és rossz passzban is az ember mellett áll az megfizethetetlen.
2021. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7#


Nyilván nem.

Megis valahol meg kell húzni a határokat.Pld a havi fizetesedből ha levonnának 1000 forintot ,akkor otthagynád a munkahelyed?Csak ezer ft miatt?

Nos ha válaszod nem,akkor folytathatjuk mondjuk 5 ezerrel?Ugyanmár mit számít 5 ezer forint?Vagy 10 ezer?Alig tudsz rajta venni valamit!Jolvan mondjuk huszat vojunk le,azzal hogy kapsz helyette valami más kedvezményt?Es ezt lehetne folytatni.


Érted?

Vagy pld 175 magas hapsit akarsz,de akkor most miért gond,ha 170?Csak őt centi!!

Mit számít már az?

2021. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!