Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet lerövidíteni azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lerövidíteni azt az időt, amíg elmegyek szex közben? 30f

Figyelt kérdés

Sajnos elég későn vesztettem el a szüzességem.

Talan ezzel összefüggésben, sokszor egy óráig, másfél óráig is eltart, hogy elmenjek, amikor akció van.

A barátnőm arra panaszkodik, hogy ez túl sok idő neki. De mivel emiatt ritkább az alkalom, úgy érzem, hogy egy ördögi körbe kerültem.

Van arra valami módszer, amivel sikerülne hamarabb is befejeznem?



2021. máj. 5. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbáláskor is ilyen sok időbe telik? Ha nem, akkor egyszerűen fejezzétek be úgy az aktust, hogy te (vagy a barátnőd) kivered magadnak.
2021. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Maszturbáláskor nem tart olyan sokáig.

Ez egy jó ötlet, köszi!

2021. máj. 5. 18:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még ezt is mondani kell nektek..
2021. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ez a baj hogy mondani kell. Hanem, hogy emiatt a barátnőm sem hajlandó csinálni. És emiatt kényszerülök arra hogy kézzel csináljam. De így hozzászokok ahhoz az ingerhez. És még nehezebb lesz vele elmenni. Még kevésbé akarja... Olyan ez, mint egy ördögi kör... :(
2021. máj. 5. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok benne biztos, hogy te a megfelelő lánnyal vagy. Lehet nem illetek össze.
2021. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor legközelebb húzza a száját, egyszerűen tedd ki a francba.
2021. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen kapcsolatom hogy eleinte 1-1,5 óra kellet neki hogy elmenjen mert ő is ahoz volt szokva hogy maganak csinalja ... női szemmel egy idő utan mar tenyleg fajdalmas és kellemetlen érzes amikor már kidörzsöl vagy hasonló.... nalunk az segített hogy nagyon sokszor csinaltuk naponta akar többször hogy hozza szokjon az új ingerhez ... sok kényeztetés volt és oda figyeltem amikor szajjal vagy épp kézzel csinaltam neki hogy a jó hogy esik jól.. mindig mondta és úgy csinaltam illetv szex közben váltottunk ...amikor már úgy éreztem hogy sok olyankor elkezdtem szájjal csinalni aztan amikor már közel volt akkor vissza tette és megprobalt úgy elmenni ... sok gyakorlas és türelem kell (baratnő oldalról) hogy normalisan működjön ha nem érti meg és nem fogadja el hogy ez nem megy csttintésre akkor lehet tényleg el kellenne gonodlkodni hogy vele akarsz e lenni mert hosszú távon ebből megcsalás lesz az ő részéről...elhidegülés és tarsai .... remélem tudtam kicsit segíteni de üljetek le és probald neki ezt az egeszet elmagyarzni :) sok sikert nektek
2021. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

7-es, nagyon kedves vagy :) Jól megfogalmaztad, azt hiszem így lehet ezt megoldani

2021. máj. 6. 14:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is nehezen megyek el szex közben és ráadásul csak egy pózban, de egyáltalán nem zavar, mert vagy orál van a végén vagy én oldom meg magamnak hasra, cicire vagy szeméremdombra 🤷‍♂️ 48F
2021. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan érdekes részemről 🙄 én nem tudom hogy hogy van ez a többi nőnél, de ha túl gyors egy férfi, nem igazán szeretem, ennek igazából orulnie kellene a baratnodnek. Es ráadásul nem is kell erolkodj ezzel hogy vissza tartsd hogy bőven ki elegitsd öt is. Szerintem az ilyen pasi csak nyeremény ha jól is csinál mindent.
2021. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!