Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró lányok ti kinyalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lányok ti kinyalnátok egy puncit?

Figyelt kérdés

Ha hármasban szexelnétek kinyaltátok, kielégítenétek?

Azért kérdezem mert heteró fiúként meg se fordul a fejembe hogy egy másik srácot kielégítsek de szerintem a lányokban megvan ez a biszex hajlam.



2021. máj. 6. 13:52
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Aki kipróbálja a meleg szexet az nem heteró
2021. máj. 6. 14:28
 12/32 Aladdin21 ***** válasza:
73%
Segítek, nem, mert heterók....
2021. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
43%
Bazsika, 😁 olyan edi kerdeseid vannak itt mindig..
2021. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem bazsika vagyok 🤨
2021. máj. 6. 14:49
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

Kipróbálnám, de csak kettesben egy másik nővel, ha egyedülálló lennék. De mivel párkapcsolatban élek egy férfival, szóba sem jöhet sem hármas, sem senki más rajta kívül, a párommal kettesben is bőven kielégítő számomra a szex.

Mondjuk emiatt a vágyam miatt nem is áltatom magam azzal, hogy heteró vagyok. Aki heteró, az nyilván undorodik (vagy legalábbis semleges) az azonos neműekkel kapcsolatban, aki pedig "nem teljesen heteró", az nem heteró.

2021. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%

Az, hogy valaki szexuálisan nyitott ilyen nem hétköznapi dolgokra, illetve a misszionáriuson túlmenően is kipróbál szívesen valamit az nem feltétlen jelenti azt, hogy teszem azt nem heteró.

Én nőként kipróbálnám nővel, hogy milyen, mert kíváncsi vagyok, és tartom magam elég nyitottnak ehhez. De ezen túlmenően nem vágynék egy nő társaságára, nem tudnék szerelmes lenni nőbe, vagy vele élni, összeköltözni etc. Ettől nem leszek kevésbé hetero, hogy kíváncsiságból kipróbálok valamit. :D

Mint ahogy az az ember se lesz egy szadista erőszaktevő egyből, aki szívesen kipróbál BDSM jellegű dolgokat a szexben.

2021. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy nagyon rossz hasonlat, 16-os. Aki kíváncsiságból kipróbál ilyesmit, abban van bi hajlam.
2021. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
96%
Soha. Kiverne a viz ha egy nő hozzámérne "úgy"
2021. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem, taszít a gondolat. (Az is, hogy énhozzám érjen más nő.) Mondjuk 3-ast sem próbálnék ki.
2021. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
#16 nem feltétlenül kell párkapcsolatban lenni vagy szerelmesnek lenni egy azonos neműbe ahhoz, hogy biszex/leszbikus/meleg legyél. Ha izgat a szex azonos neműekkel is, akkor biszex vagy. Nincs ezzel gond, sokan élnek le egy teljes életet kvázi heteróként úgy, hogy sosem próbáltak semmit azonos neműekkel annak ellenére, hogy amúgy izgatta volna őket a dolog, ha adott lett volna a lehetőség. Én is így élek jelenleg, ha életünk végéig együtt maradunk a barátommal, akkor is boldog és kielégült leszek. Ha viszont nem, akkor nem vetem meg a gondolatot, hogy egyszer kipróbáljam egy nővel is.
2021. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!