Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted az igazságos hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted az igazságos hogy a lányoknak ami a puncijokból jön az finom, de ami a farokbol jön kevésbé?

Figyelt kérdés
És még az is hogy.. A lányoknak maszti közben is jön a folyadék, de nekünk csak a végén és így már ahhoz is elmegy a kedv hogy meg kóstoljam.

2021. máj. 6. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
A farokból jön előváladék, amit ha szeretnél, meg tudsz kóstolni. Fincsi sós 😋
2021. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 tudom de olyan csak max 3x volt nekem... :(
2021. máj. 6. 18:16
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha egy hapsi nagyon húsos éttrenden él nekik keserűbb.
2021. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Cigizek, nem eszek ananászt stb és mégis édes az íze! Igaz egészségesen próbálok élni, enni inni. Eddig amelyik nő lenyelte mind azt mondta hogy édes volt. Szerintem ez genetika!
2021. máj. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
És abból a csajból is finom jön akibe előtted élveztem bele? :D
2021. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"egészségesen próbálok élni, enni, inni"

"cigizek, nem eszek ananászt stb" (stb = gyümölcsöt?)

Aha, értem:D



Amúgy az ondó alapvetően tartalmaz cukrot, hisz az ad energiát a spermiumoknak. De ez még nem feltétlen az a szint, amitől édes íze is lesz valaminek, pusztán.. tartalmaz cukrot.

Én kétlem h genetika adna bármi ilyesmit, vagy ha igen, nagoyn kicsi arányban. A legtöbb testtel kapcsolatos dologra igaz, hogy 30% genetika, 70% életmód.

De dohányosról még soha nem hallottam, akinek ne lett volna minimum keserű, ha nem is bűzös. Persze függ attól is, hogy mit és menynit szív, hisz a munkáscigi és az e-cigi között ég és föld a különbség:D


Nomeg ha egy nő szeret, vagy legalább örömet akar okozni, nem fogja azt mondani, hogy szar íze van.

2021. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!