Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez igazságos? (A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igazságos? (A többi lent ↓)

Figyelt kérdés

A pasim rengetegszer hangsúlyozza,hogy milyen fontos a szexuális élet és a napi többszöri orgazmus, hisz' neki is vannak igényei. Ez így oké. Általában meg is teszem amit kér, az igényeinek megfelelően, van hogy napi 2-3-szor is kielégítem (kézzel és szájjal egyaránt, a kedvétől függ) vagy megvan az esti szex. Viszont ő azt nem veszi észre, hogy én lassan már egy éve nem éltem át az orgazmust csak hébe-hóba amikor volt időm magamra. Ha magamhoz nyúlok, akkor úgymond "megharagszik", mivel úgy véli ezzel azt akarom kifejezni, hogy ő nem elég jó nekem. Pedig ez nem igaz. Csak már unom, hogy az magától értetődő, hogy én kielégítem, de ő nem képes ezt viszonozni. Ő is elég frusztrált, amiatt, hogy hamar elmegy, amikor velem van (legyen szó, szopásról, kézimunkáról vagy normál menetről) mert nem tudja kontrollálni magát, pedig elmondása szerint, mielőtt még össze jöttünk teljesen jó időt tartott. Velem lehet a gond? Szeretném ezt tisztázni, mert már vágyom egy rendes menetre, ahol nem csak ő hanem én is elélvezek, vagy bármilyen fajta kényeztetésre tőle. Nem szeretném megsérteni, de nem tudom hogy álljak hozzá a beszélgetéshez és nem is nagyon akarok vitázni, mert megint összeesküvés elméleteket gyártana, mivel elég féltékeny típus, szinte a naptól is elzárna, gőzöm sincs miért. De elfogadtam. Ő ilyen. Tényleg nem szeretném megbántani, lehet hogy az érveim sem lennének elég jók...Szerintetek ez igazságos? Kérlek szépen őszinte válaszokat írjatok, az sem baj ha nem nekem adtok igazat. Lányok, veletek már fordult elő ilyesmi? És ha igen, hogyan oldottátok meg, vagy egyáltalán ez normális?Mert lehet, hogy teljesen az, és velem van a baj.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2018. szept. 8. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A párod önző. Megmondhatod neki, hogy tőled miért várja el, hogy kielégítsd, amikor nem viszonozza.
2018. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ő az, aki nem hajlandó időt szánni a kielégítésedre, nehogy már még te érezd kellemetlennek a téma felhozását.
2018. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos lenne, hogy te is ki legyél elégítve! Nagyon önző a barátodtól, hogy rád nem figyel oda. Elvárja, hogy te kézzel, szájjal kielégítsed, hogy neki jó legyen. Napi többször csinalod, ahogy ő akarja. Már megbocsáss, de ez tőled is elég nagy hülyeség. Azt teszed, amit ő mond. Meg esti menet. Mintha nem is barátnőnek kellenél, hanem egy d ugható tágynak.

Ha csak nem tudja kieléíteni, de te ellennél a masztival, akkor annyira még nes is lenne szörnyű.

De ez így nagyon nem egy egészséges párkapcsolat!

Egyáltalán nem igazságos a szexuális életetek!


Egyenesen próbald megbeszélni vele. S ha semmire nem juttok, akkor nem hiszem, hogy ezt tovább kéne folytatnod. Ne alacsonyítsd le ennyire magad!


22L

2018. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kis buzernyákoktól menekülni kell. Hamar és messzire. Hány évesek vagytok.
2018. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy nem értelek. Én ilyen jellegű elvárásoknak akkor sem akarnék megfelelni, ha szerelmes lennék, mert ez nettó kihasználás, s 1 év után ezt már te is érzed. S még ezek után sem hoznád szóba, mert szegényke megsértődik? Itt neked lenne okod besértődni. De igazából azt sem értem, hogy miért szabja meg neked, hogy maszturbálhatsz-e. Az én eddigi kapcsolataimban ez fel sem merült, én szoktam pasi nélkül és pasi mellett is, nem függ attól, hogy kapcsolatban vagyok-e, soha senkit nem zavart, de ha ezt el akarnák venni tőlem, ráadásul úgy, hogy cserébe én még orgazmushoz sem juthatok, hát....egy pillanatig sem gondolkodnék a kapcsolat jövőjén. Hány évesek vagytok amúgy? Szerintem te még nagyon fiatal. Ne hagyd magad kihasználni és érzelmileg zsarolni. Amit ő elvár tőled, neked is jár!

n35

2018. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! #5-ös és #4-es a 19 töltöttem és nemsokára 20 leszek.
2018. szept. 8. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a srác kihasznál teljesen Téged, és egyáltalán nem fair amit csinál.

A szexualitásnak a kölcsönös örömszerzésről kell szólnia, nem arról, hogy tárgyként használjuk a másikat, saját kielégülésünk elérésére.


Javaslom, hogy beszéld meg vele, vagy ha nem megy, akkor ideje mást keresni, akivel Te is megélheted a vágyaidat.

2018. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfiként is egyet kell értsek az előttem szólókkal.

Én magam bíztatom a párom h játszon magával, sőt még játékokat is veszek hozzá neki.

Ha szereted azt a fajankót akkor le kell vele ülni egy kellemetlen beszélgetésre.

Én a helyedben biztos h megállapodást kötnék annyiszor élvezteted el amennyiszer ő téged.

Sajnos az a gyanúm h ez után az alku után másfelé kacsingatna, de akkor már nincs kérdés más után kell nézned.

Egy dolgot jegyezz meg aki szeret, és/vagy tisztel az törekszik arra hogy neked is jó legyen.

A döntés mindig w tiéd változtatsz vagy sem.

30F

2018. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!