Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet nőként a gátlások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nőként a gátlásokat feloldani h legyen önbizalmam a szexhez?

Figyelt kérdés
Sajnos betegség miatt túlsúlyos lettem. Emiatt rohadt nehezen megy a fogyás. Másfél év alatt csak 20 kilót tudtam lefogyni. Elégedetlen vagyok még a testemmel és próbálok fogyni. Emiatt évek óta nem merek pasikkal szexelni mert félek undorítónak találnának vagy egyszerűen megijedek h megláttak és nem lesz semmi. De érzem magamon h naponta kívánnám a szexet. Lehet ezt kezelni valahogy vagy csak a pszichológus marad?
2021. máj. 7. 01:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok h írtok,de nem önkéntes lovagokat keresek hanem a gondomra megoldást :)
2021. máj. 7. 01:52
 2/4 anonim ***** válasza:

A pszichológusra ne úgy tekints mint aki két marék gyógyszerrel leszedál és elmebetegeket kezel. Egy szakember aki a mentális problémáknál - ez IS lehet az - segítséget tud nyújtani a leküzdésükhöz.

Ja egyébként meg ettől dugásra fognak kívánni a pasik, kapni fogsz itt is egy csomó privit "imádom a telt nőket" szöveggel. Ne parázz rá.

2021. máj. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ide tényleg pszichológus kell. Nem csak az a fő probléma, amit leírtál, hanem abban is vannak dolgok, ahogy kifejtetted.

- Gátlásos vagy és önbizalom hiányos.

- A fogyásod sem látod reálisan. Másfél év alatt 20 kiló teljesen jó. Oké, hogy vannak sztárfogyások és hasonlók, de ahogy fogytál, az egy egészséges ütem.

- Nem vagy tisztában azzal, hogy mi jön be a pasiknak.

Szerintem ezekkel minddel kéne kezdeni valamit. Amiatt mondom inkább a pszichológust, mert ez egyszerre sok, de lehet, hogy csak pár kiadósabb baráti beszélgetés és segítene.

2021. máj. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem javasolnék, csináld amit eddig és fogyj tovább, eddig is ügyes voltál.
2021. máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!