Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lett volna barátnőm akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lett volna barátnőm akkor több önbizalmam lenne és határozottabb, vagányabb lennék?

Figyelt kérdés
Régebben 15-16 évesen úgy gondoltam hogy nekem úgy sem lesz soha senkim esetleg később. Rossz érzés volt mert másoknak már volt én meg elképzelhetetlen gondoltam hogy nekem legyen. Pedig sok önbizalmat adott volna. Most így 20 felett azon gondolkodom hogyha akkor lett volna barátnőm akkor lehet más ember lennék nem ilyen visszahúzódó, zárkózott szerencsétlen. És talán könnyebben menne az ismerkedés most.
2021. márc. 12. 12:22
 1/8 Csicuki ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ezen múlna a dolog ez csak döntés kérdése és elhatározás


21N

2021. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. A dolog fordítva működik. Introvertált azért vagy mert ilyen a személyiséged. Viszont "legyőzhető" a dolog, csak össze kell szednie az embernek a tökeit és nem feladni. Látod neked is sikerült. Ne a múlton filózz hanem azon hogy mi lehet ha mész előre!
2021. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy más lett volna a helyzet, lehet ugyanilyen szerencsétlen lennél, de még most sem késő, fejleszd a kommunikációdat, legyél érdekes, legyen hobbid, céljaid, tanulj, dolgozz...

legyen életed és legyél nyitott

2021. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga a sikerélmény nagyon sokat segítene az önbizalmadon, és egy jó barátnő is sokat dob rajtad.
2021. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

El kellene engedned a múlton való rágódást, mert csak még mélyebbre ásod magad az önsajnálatban. Élj a jelenben, és tervezz a jövőre! Ki az aki számításba jöhet, milyen ismeretséggel rendelkezel, ha ez hiányos mit teszel ez ellen?

Itt senki nem fog tudni rajtad segíteni, mert a megoldás a te kezedben van. Ha rántottát akarsz előtte fel kell törnöd a tojást! Kezdj el csajozni! Hogy hogyan? Szólítsd meg, vagy írj rá arra a lányra aki tetszik. Ez legyen első körben. Aztán majd adja magát a dolog

2021. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmi köze az életkornak ahhoz, hogy képes vagy-e ismerkedni.
2021. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen igen a válasz. Ha van sikerélményed meg tapasztalatod, akkor utána mindig könnyebb. Nemcsak az ismerkedésben, hanem az élet minden területén.
2021. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!