Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek olyannal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek olyannal aki házas,én is az vagyok,viszont őrülten vonzódunk egymáshoz,sőt még annál is több,vagy kihagynátok ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Egyik félnél sincs màr szex,talán egy évben 1-2x
2021. máj. 7. 02:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es válaszoló tuti nem házas! A házasság (tisztelet a szerény kivételnek) nem arról szól, hogy "mindig van kivel szexelni"!És ahogy múlnak az évek, jönnek a gyerekek, a ház, a monoton mindennapok egyre jobban nem.

És ahogy az 5-ös írta, meglehet a tisztelet ,az együtt húzott idő és szekér megbecsülése de nem hagynám ki!

2021. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Jól írják többen. Ezeket a bölcs gondolatokat, hogy inkább válnék meg hasonlók, vagy nem házasok írják, vagy még rövid kapcsolatban élők. Kíváncsi lennék évtizedes, több évtizedes kapcsolatban hogy vélekednének.


Nem, nem hagynám ki. Ilyen erős kémia esetén biztos nem hagynám ki. Nem gyakran adatik ennyire erős vonzalom.

2021. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok és 12 éve házas 2 gyermekkel. Tehát nem okoskodom. Ha valaha ennyire zátonyra futna a kapcsolatom amit nem lehet megmenteni inkább elválok. A gyerekeknek is az jobb és nekem is. Nem lesz nyomott lelkiismertem. Ráadásul nekem nem ér annyit egy szex h megbántsam azt a személyt aki elvett és felnevelte a gyerekeimet.
2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!