Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Az baj hogy ha nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az baj hogy ha nincs olyan jó alakom vagy szép bőröm mint sok lánynak, viszont őrülten imádom a férfiakat és a szexet?

Figyelt kérdés
21/L

2018. jan. 17. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%

aki igénytelen annak mindegy, zsák a foltját

30/f

2018. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom......
2018. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Az teljesen relatív, hogy mi a szép, másrészt úgy írod, hogy "olyan jó alakom", innentől kezdve tuti van valaki, aki szívesen összegyűrné veled a lepedőt, de úgy hogy egy hétig nem tudsz majd járni :) 22/F
2018. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 RRR ***** válasza:
91%

ha ápolt vagy és nem egy bányarém:dehogyis,ellenkezőleg!

..

2018. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

Jedves 1es szóval akinek nincs lóvéja arra hogy úgy nézzen ki mint egy tökéletes pláza pícsa az már igénytelen

Te meg gondolom Mr.Gray külcsejű és anyagihátterű vagy.

Azért lógsz it gyk-n mert nincs jobb dolgod

Ássd el magad

2018. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Már bocs első, de jó nagy tahó vagy. Miért lenne attól igénytelen a kérdező mert nem tökéletes az alakja vagy a bőre? Nem azt írta, hogy 150 centi és ugyanennyi kiló, az lenne igénytelenség.


Amúgy ha értelmes kapcsolatot akarsz, ott úgyse csak az alakod számít meg hogy szereted a szexet..

Végülis a fiúkhoz szólt a kérdésed, lehet hogy ők még csak ezt nézik, de dugni akkor is jó lennél nekik. De egy férfinak ennél több kell..

2018. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Az első nem az alakjára értette, hogy igénytelen, hanem arra, hogy a kérdező őrülten imádja a férfiakat. Így többesben, általánosságban. 21 éves kislányként. Legalábbis én gondolom hogy így értette, nekem ez volt a kérdésről az első gondolatom.

Ez tényleg undorító igénytelenség.

Mondjuk jó ronda is lehet a kérdező, különben nem kellene itt kínálgatnia magát :)

2018. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Jókat mosolygok a válaszokon.


Úgy értettem h nem vagyok prűd. Szeretem az igényes, változatos, szenvedélyes szexet és főleg a férfiakat -a testüket, a természetüket, úgy ahogy vannak.

2018. jan. 17. 21:27
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ennyire imádod akkor nem értem hogy mi a kérdés..gondolom akkor már van tapasztalatod, hogy el tudd dönteni, hogy kellesz e a pasiknak vagy sem...szerintem csak kamuzol, ha meg nem akkor csak simán buta vagy
2018. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Ritka az ilyen felfogású nő, több kéne belőletek! Ez már a 21. század, miért ne imádhatná egy nő is a szexet és a férfiakat, mint mi fordítva?
2018. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!