Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, egy kapcsolatban meddig bírjátok szex nélkül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy kapcsolatod, mondjuk 3 hete.

Nem kezded el kívánni ilyenkor a másik félt? Ha igen, hogyan kezeled a helyzetet?



2021. máj. 7. 07:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kicsit sem gyanús hogy ki fogod használni
2021. máj. 7. 08:42
 12/26 anonim ***** válasza:
89%

"Te már az elsō hétben neki állsz szexelni?😃


Akkor neked nem való kapcsolat😉"


Először nőj fel, aztán ha elkezded a szexualitást annak látni és kezelni ami, majd akkor tegyél ilyen horderejű kinyilatkoztatásokat. Bár akkor nyilván nem fogsz ilyen blődségeket állítani.

2021. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%

Hány éves vagy?


A 10-es válaszolónak adott reakciód alapján nagyon max 15 lehetsz.

De ha esetleg 20+ vagy, akkor szerintem ha eggyel kevesebb IQ-d lenne szobanövény lennél...

2021. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Kései Sirató ***** válasza:
88%
Max 2 hónap. Ha ezután nem akar valaki szexet, az beteg.
2021. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
1 napig.
2021. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Senior Séf ***** válasza:
22%
Én nem szoktam sokáig várni. Ha pár nap alatt nem voltam képes elvenni az eszét annyira, hogy minden fenntartását félredobva velem jöjjön az érzékek birodalmába, akkor megette a fene. Abból olyan "hajdenagy szerelem" úgysem lesz. A kis liaisonocskákból meg volt elég.
2021. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőmmel 2 hétig nem tudtunk találkozni úgyhogy megírtam neki hogy csak akkor talizok vele ha lesz szex
2021. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szegény
2021. jún. 11. 11:14
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Első nejemmel 5 év után romlott meg az intim viszonyunk, 6 év után elváltunk. 1,5 évig nem kellett senki, a melóba menekültem. Majd harmincas éveimben szingliként újra belejöttem a csajozásba, kiélveztem a lehetőségeket, 4 év alatt kb. 30 partnerem volt. (18 - 50 év közöttiek) Megismertem egy szexi, tüzes, okos, jó humorú korombéli nőt, aki kellően perverz is volt, hát feleségül vettem. 17 év élünk együtt, de nagyjából 5-6 éve alig van szex, mivel ő nem kívánja már. Próbáltunk terápiát, számtalanszor átbeszéltük, de nem tudni az okát. Amikor van szex, akkor ő is élvezi, kielégül, jellemzően, mint régen is, igen hamar és többször. Ennek ellenére hetekig elvan szex nélkül. Sokáig zavart, de mára megszoktam. Sokkal többet jelent számomra, hogy elhagyjam! (és persze a kiépített életmód, a gyerekek is együtt tartanak)

Fix szeretőt tartani macerás. Alkalmi szexkalandoktól nem kapom meg azt, amire szükségem van, nincs igényem a felületes, fizikai együttlétre. Vannak olyan női ismerőseim, barátaim, akikkel bármikor együtt lehetek, de velük sem az üres testiségen van a hangsúly. De lényegében, amikor már nagyon kanos vagyok válogathatok a barátság szexszel viszonyokban! ;-)

Meddig bírom szex nélkül? Masztizást pár napig, partnerrel való szex hiányát 2-3 hétig. Persze nagyban függ mennyit dolgozom, mennyire vagyok lefoglalva agyilag. A sportolás, a fizikai tevékenység engem inkább ösztönöz a szexre, mint lefáraszt. Szellemi munkám van, az viszont nagyon le tud kötni, sok meló esetén kevesebb az igényem a szexre. Koromnál fogva már a betegségeket is figyelembe kell venni. Van amikor olyan pocsékul vagyok eszembe se jutna a szex.

50F


UI: más a prioritás fiatalon és idősödve. A mennyiség átvált minőségbe, tartalomba!

2021. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Jav: Sokkal többet jelent ő számomra, minthogy elhagyjam! (eléggé félreérthetően fogalmaztam)
2021. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!