Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tennem ebbe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebbe a faramuci helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h fiatalabb koromban nem voltam egy jóképű csajozós srác. Visszahúzódó voltam, és ráadásul szegény is. Az utóbbi pár évben viszont rendbeszedtem magam. Járok edzeni, így kifejezetten sportos lettem. Illetve lett egy stílusom is, és a csajok igy egyre jobban észrevesznek. Közben fejlesztettem magam is, így mostmár nagyon jól keresek is. Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Szeretem őt. Már 30 elmúltam, és pontosan olyan nőt szeretnék mint Ő.

Viszont kimaradt az életemből a csajozás, az h lefeküdjek random csajokkal. Tehát h kicsit kiéljem magam. Most egy szórakóhelyen(már ha lenne buli) akkor simán fel tudnék szedni jobbnál jobb csajokat. És egyre jobban vágyom is erre.

Csak ott van a párom, akit szeretek és nem szeretnék elveszíteni.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

31F


2021. máj. 8. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Sose értettem ezt a szar kamu dumát hogy még nem éltem ki magam.

25F

2021. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Itt nincs semmilyen helyzet.

Szituációnak azt nevezzük, amikor benne vagyunk valamibe.


De te nem vagy benne semmibe, csak szimplán félre akarsz dugni.

2021. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért éreznéd magad jobban, ha még megbasznál pár csajt:D mit adna hozzá az életedhez? A legtöbb ember arról álmodik, hogy megtalálja azt a párt, akit neked sikerült, rádásul még pont jó időben (nem 50 éves korodban jössz rá h sose volt az életedben az igazi). Rohadtul örülnöd kéne h ilyen baszott nagy mázlid volt az életben.

Nem jó vele a szex vagy miért gondolkodsz egyáltalán ilyen hülyeségeken? Szerencsétlen nőnek nem te vagy a nagy ő az biztos. Ha annyit foglalkoztál magaddal és fejlődtél, akkor hogy lehet hogy ilyen idiótán gondolkozol?

2021. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféle képpen szakíts vele, mielőtt még megcsalod. Nem tehetsz róla hogy erre vágysz utólag pótlod be, amit akkor nem tudtál átélni.
2021. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!