Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? 23/L

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja lesz, hogy együtt vagyunk.

A héten mindössze 1x szexeltünk, és nekem ez édes kevés...

Mondtam neki, mire azt felelte, hogy neki ennyi elég, nincs ennél több igénye rá 😞

Nem vagyok igénytelen, se csúnya, a testem is kifogástalan.

Mindenképp csak a szakítás a megoldás!?

Továbbá érdekelne, van-e egyáltalán olyan férfi, aki tényleg mindig akarja, vagy ez csak legenda!?!?😄


2021. máj. 7. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Én nem találkoztam olyan pasival aki ne akarná állandóan. Szerintem te vagy ügyetlen és emiatt nem kívánja veled a szexet.
2021. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Erősen túlértékeled magad. Mondjuk a magyar nők többsége ilyen, tisztelet a kivételnek.
2021. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez bizonyos, hogy nincs így 😄 azt hagyjuk, hogy miért, de ez biztosan nincs benne a dologban.
2021. máj. 7. 09:15
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Ha akkarod lefekszem veled de közben legyél csöndbe inkább 😂
2021. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én akkor akarom, amikor csak lehet, és a lány is igent mond rá.
2021. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
🤔 Oh hogyne volna 😄 addig a pillanatig amíg nem találkozik egy ugyanolyan nővel.. Aki mindíg akarja 😅
2021. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám, hogy még csak péntek van, még behozhatjátok a heti lemaradást :)


Mondjuk nekem ez fura, hogy valaki szerint a saját teste kifogástalan, de oké legyen úgy, viszont ha szép is vagy, jó is vagy a szexben mégis ilyen ritkán akarja akkor nektek nagyon más igényeitek vannak ami hosszú távon sok bajt szül.

2021. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja együtt vagytok és csak ennyi hancúr? Amikor dúl a láv akkor még kb úgy kéne csinálni mint a nyulak.... mi lesz később ? :D
2021. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja vagytok együtt és már ilyen a helyzet? Én hagynám, időpocsékolás hónapokat esetleg éveket vesztegetni valakire akivel nem passzoltok.
2021. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj kedves kérdező.

A heti 1 az semmi.

Nálam napi 2-nél kezdődik valami. És az a 2 lehet egymás után közvetlen! :)

De a napi szex a minimum.

Lehet azért, mert én fiatal vagyok, plusz sport hatására a tesztoszteronok az egekbe vannak nálam.

Nem tudom, lehet a párodban lassabb a hormonreakció, vagy szexel ő csak nem veled :D


Ilyen esetben megkell beszélni a dolgot :D

2021. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!