Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szoktak gondolni rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szoktak gondolni rá?

Figyelt kérdés

Ha láttok egy számotokra vonzó pasit, vagy pl randiztok vele elgondolkodtok, hogy hogyan nyalhat..?


Egyáltalán mennyire fontos ez nektek (jó orál)? Nyaltak már ki észbontóan jól?



2021. máj. 8. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Akkor velem lehet baj, mert én szoktam
2021. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

Várj, most nem jött be, hogy perverz válaszokat kapjál, és ilyen hormonzabálós visszaszólással próbáltál itt savazni nőket?

Hú apám, te aztán nagy lúzer lehetsz


Ilyen fajta embereket ismerek. Te vagy aki meghívja a nőt egy italra, de ha nemet mond lekurvázza :D

2021. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Most akkor gondolom le leszek pontozva, de én szoktam ilyeneket gondolnodni. Nyilván nem ez az első még messze se, de ha valaki igazán tetszik akkor persze hogy szívesen gondolok rá hogy vele lennék, az milyen lenne. És ebbe van hogy az orál is beletartozik
2021. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem, ők a pénzel vannak így. 21 éves koromig 1 barátnőm volt csak, miután hatoslottón nyertem egy igencsak nagy összeget, 3 év alatt megvolt 45 nő..Igen, azok a fránya autók, azok jobban tetszenek a nőknek mint mi, férfiak.
2021. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam idegenek szexuális képességeire gondolni. Magamban elkönyvelem, hogy helyes és ennyi.

Számomra mindig is fontos és alapvető volt az orál és a barátom jó is benne, bár időbe telt, mire így (is) kiismertük egymást.

2021. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ha megtetszik valaki, szoktam arról fantáziálni, hogy milyen lehet vele és hogyan nyal, mondjuk én imádom ha kinyalnak
2021. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

nem. szerintem mi nők, vagy legalábbis nagy részünk máshogy működik.

attól függetlenül, hogy nagyon nagy a szexuális étvágyam és nagyon fontos szerepet jàtszik az életemben a szex, nem szoktam random pasikról így fantáziálni, akkor se, ha amúgy tetszenek külsőre.

2021. máj. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan pasinál szoktam gondolni ilyesmire, akivel várhatóan valamikor a közeli jövőben szex lesz. Tehát ha csak random meglátok egy jóképű férfit a metrón, akkor nem az az első gondolatom hogy na vajon hogyan nyalhat.

Egyébként sem konkrétan a nyalásra szoktam gondolni amúgy, hanem hogy milyen lehet a farka, vajon meddig bírja, milyen hangokat fog kiadni közben, összességében milyen lesz vele a szex, mennyire lesz gyengéd vagy éppen vad, stb.

2021. máj. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Akivel már túl vagyok jó pár randin és meg van a közös hullámhossz és sejthető, hogy több lesz mint csak találkozók, akkor szoktam fantáziálni róla, hogy milyen lehet az ágyban, milyen lehet a farka, hogy élvezkodik pl ad hangot ki szex közben. De nyalasrol szinte sose, nem olyan fontos nekem a nyalás, eddig egyszer nem mentem el nyalastol talán ezért nem olyan fontos.

Minden másról fantáziálok a választottomról😉.

2021. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha valakivel randizgatok, akkor otthon maszturbálás közben szoktam azon gondolkozni, hogy vajon milyen lehet szex közben az udvarlóm.


Nekem fontos a jó orál, (nem csak a puncinyalás), hanem alapvetően már a csókolózás is, meg hogy felfedezzük egymás testét nyelvvel, ujjal is.


És igen, szerencsémre volt már részem észbontóan jó nyalásban. <3

2021. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!