Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nős férfiak ilyenkor mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős férfiak ilyenkor mire szoktak gondolni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a férfinak szeretője van a felesége mellett. És épp a szeretőjével szexel.

Eszébe jut ,akkor a felesége?

Vagy mire gondolhat ezalatt a szeretőre?


2016. márc. 4. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy gondol a feleségére,hisz akkor nem lenne szeretője :) (vagyis én így gondolom)
2016. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
90%

az bizarr lenne nem??

tolod a szeretőd és a nejedre gondolsz....pfffff

2016. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Uhh de jó ez a kis tini lány.... Uhh ahhw.... Azt hiszem kibontok mégegyet.
2016. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eza "mire gondol?" kérdés hülyeség.

kb mint amikor megkérdezik, hogy most mire gondolsz?

2016. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt: I am THE BOSS! :D
2016. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ajjj, végre ez a jó kis punci.
2016. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
" csak az asszony meg ne tudja... " am kb ezt : hmm végre valakit seggbe rakhatok...
2016. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én pont más helyzetbe vagyok, forditott a helyzet.


Milf nő velem csalja meg a férjét...nem tom közbe mire gondol, miközben lovagol rajtam vagy mikor dugom...

2016. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagypapám 25 évesen vette el az akkor 20 éves mamámat és a következő 30 évben amíg kívánta a szexet, jó néhány szeretője volt. (Most 82 és 77 évesek.)


Ezt mondta nekem: Érzelmileg és anyagilag mindig is mamám és a gyerekek mellett állt. Mamámat babusgatta, vele törődött, hazaadta a fizetést, taníttatta a gyerekeket és foglalkozott velük. Sosem volt olyan, hogy mondjuk hiányzott volna valamilyen családi programról vagy anyukámnak ne olvasott volna esti mesét, mert éppen egy idegen nőt kefélt. Azok a nők szexre, erotikára, szenvedélyre voltak, amik iránti vágy egy férfiban teljesen máshogy és nagyobb intenzitással is van meg, mint egy nőben.

Most is, manapság is nagyon aggódik mamámért ha valami baj van. Mindig megsúgja nekem, hogy vigyek most neki virágot, mert biztos örülne neki, vagy hívjam fel telefonon a szokásos időponton kívül is, mert mama annak nagyon szokott örülni. Ezekből az apró gesztusokból is látható, hogy törődik mamámmal.


Aki nőként vagy viráglelkű férfiként nem érti ezt az egészet, az azért van, mert az ő fejében a nők és a férfiak teljesen egyformák szerinte ezekben a dolgokban. Pedig ez nagyon nem így van.

Akik meg itt válaszolnak főleg (20-tól 40 évesig), fel sem bírják fogni, milyen lehet együtt élni valakivel 50-60 évet. Én sem igazán még.

2016. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!