Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek egy része hétköznap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek egy része hétköznapi dologként tekint a megcsalásra, szerető tartásra, még akkor is, ha nem ők az "elkövetők". Hogy változik meg a hozzáállásuk, véleményük amikor kiderül, hogy őket csalták meg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre választ akarsz, akkor óradíjat kell felszámoljak! XD
2021. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem derült ki, csak gyanúm van rá, és úgy éreztem magam mint a kutya akit rajta kaptak hogy koldul.. Senkinek nem kívánom szóval hogy többet szeretőm nem lesz az biztos, és én sem leszek másé sem..
2021. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
AAkkor jön a sírás rívás, pofára esés, vérig vannak sértve, de az továbbra sem számít, hogy ők is megtették.
2021. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
3, nincs igazad, nincs sírás rívás..
2021. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy én élek-e egy túlidealizált világban, de nem ismerek olyant, aki hétköznapi dologként tekintene a fent nevezett dolgokra.

Csupán itt, gyakorin látom, hogy minden 2. pasi arra panaszkodik, hogy az asszony bottal se érne hozzájuk és "kényszerülnek" a megcsalásra. És erre sokszor büszkék is, sőt, strigulázzák itt az anoním népnek.


Persze meglehet, hogy én mozgok olyan körökben, ahol normális értékrendűek az emberek.

2021. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz a fogalmazásért! A nem ők az "elkövetők" - et úgy értettem, hogy nem ők a megcsalók, vagy a szeretők, teljesen kívülállók, csak tudnak a dologról, esetleg falaznak stb. Aztán később ők lesznek ennek elszenvedői.
2021. máj. 9. 14:07
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

5 Hidd el normális értékrendű ember is kerülhet ilyen helyzetbe


Én szeretőként mondom-igen,irónikus módon-hogy nem hétköznapi kéne, hogy legyen, de miközben minden második házasságot, ha nem többet már csak a közös vagyon és közös gyerek tart össze, nem csoda.


És én is rosszul élném meg, ha engem csalnának meg, de mivel én vagyok általában a külső fél, így ez nem fog megesni :)


De ettől függetlenül estem már randán pofára

2021. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az csalja meg a másikat, aki nem boldog a párkapcsolatában. Vagy szimplán nem nőtt fel, mint felnőtt ember(Nem élte ki magát és egyéb kifogások). Aztán még lehet szexfüggőség is a háttérben. Egy szexfüggő sosem fog tudni megállapodni egy ember mellett, ha nincs kikezelve. Természetesen mindenkinek a magánügye, hogy mit csinál a másikkal, de azt mindenki tudja, hogy a megcsalásnál már vége egy kapcsolatnak. Van aki együtt marad a másikkal megszokásból, kényelemből, haszonból. Gyávák sokan elhagyni a másikat, mert az egy biztos pont. Helyette meg megy a félrekufircolás. Én személy szerint elítélem bármilyen ilyen jellegű viselkedésformát, mert ebből le lehet szűrni, hogy egy komolytalan kisgyerek az illető(Lehet ez 40,50 éves is). A szerető az ilyen kapcsolataban pedig a k*rva valójában, hiszen belemegy egy olyan dologba, ahol a másik már megmutatta az elején, hogy egy megbízhatatlan, gyáva kisgyerek. Az mindegy, hogy nő vagy férfi az illető. Persze sokan csak a b*szás miatt fogadják el ezeket a dolgokat(mint szerető). Sok a szexfüggő is, amit szintén kezeltetni kéne, csak ugye sokan azt sem tudják, hogy miért azok és hogy valójában az nem normális dolog, hogy egész nap azon jár az eszük. Nem a kor teszi felnőtté az embert. :D Felnőtté válni annyit jelent, hogy képes vagyok mindenért felelősséget vállalni. Na, hát ez sokaknak nem megy. A legtöbb párkapcsolat az kodependens, ami szintén nem normális.
2021. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

Nagyon szépen levezetted, kár, hogy ilyen csőlátású vagy.

Fel ne merüljön benned, hogy egy rossz házasságból sem egyszerű kilépni, mivel sokan konkrétan nem tudnának hova menni, és van pl. közösen vállalt gyerek.

Lehet a szeretőket kurvázni csak felesleges, mert egyiket sem ismered így csak látatlanban ítélkezel

2021. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Na igen. Erről beszélek. Felnőtt gyerekek. Mi az, hogy nem egyszerű kilépni :D? Nem tudnának hova menni? Albérlet? "Életképtelenek" mit keresnek együtt egy háztartásban? Döntésképtelen emberek mit akarnak egyáltalán? Közösen vállalt gyereknek pont az tesz jót, ha nem mérgezi a lelki világát egy tönkrement kapcsolat. Tapasztalat és nyugodtan kérdezz meg pszichiátert, vagy pszichológust. Gyerek az egy hatalmas felelősség. Talán nem kéne gyereket csinálni, ha ennnyire élettapasztalatlan valaki. :D


Minden szerető k*rva. Legyen az férfi, vagy nő. A szerető az vagy a p*na, vagy a f*sz. Az aki párkapcsolatot akar, az sosem fog kikezdeni házas, párkapcsolatban élő emberrel, ha nem a nemiszerve vezérli. Vagy egyéb mentális bajok(szeretet éhség, magány).

Ismered azt a mondást egyébként, hogy "Kinek nem inge, ne vegye magára?" Egy szóval nem rád értettem ezt, de ha már felvetted magadra, akkor kicsit gondolkodj. :D Nekem aztán nem kell bizonygatnod.

Amúgy meg nyugodtan kérdezz meg egy szakembert, hogy mi a véleménye erről. Mindegyik azt fogja mondani, hogy a szerető az a k*rva. Csak sokkal finomabban és szebben fogja megfogalmazni. :)

2021. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!