Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldot szerető párok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Supermuscleman kérdése:

Cuckoldot szerető párok, ti hol kerestek és találtok magatoknak megfelelő bullt a vágyaitok kielégítésére? Én nagy erős izmos nagy és vastag farkú fiatal Bull vagyok. Hol találhatnék cuckoldot szerető párokat legnagyobb eséllyel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hiába reklámozod magad, az a baj hogy sajna telitődve van a piac, így megtehetik a párocskák hogy majd ők választanak azokon az oldalakon ahol hirdetnek.
2021. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmet egy nem helybeli netes ismerőse szokta dugni. :)
2021. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Mas parjat dugnád. Magadét meg fogadok nem engednék?! Amugy amennyien reklamozzatok itt magatokat mire odjut a dolog hogy na bumm adigra eltüntök mint petofi a kodbe.....
2021. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
#3 iylenek amúgy. Volt hogy le volt beszélve hogy odahoznak egy csajt egy XY helyre, és majd netről leszervezve 3-4-en megdugjuk, beleélvezünk sorban. Hát mondanom sem kell, én dugtam egyedül a csajt, senki más nem jött el.
2021. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostanában, de 10 évvel ezelőtt nekem volt több ilyen hármasban részem, nem kifejezetten cuckold téma, a férj nem egy tipikus cuck volt, csak hármast akartak (mondanom se kell főleg a férjek).

Én fiatalabb, jelentősen iskolázottabb, jóképűbb voltam az általam talált párok férfitagjainál. Én egy nagy vidéki megyeszékhelyen éltem, ők meg környező településeken vagy a kertvárosban, tehát nekik már az kaland volt, hogy kiszabadulhattak a kis életükből, a gyerekek mellől, munkából.

Farokméret annyira nem számított, volt ahol a férj nagyobb méretű volt, mint én. Kifejezetten kigyúrt se voltam, vékony sportos inkább. Szerintem az intelligenciám volt a nyerő náluk, nem csak dugni, de társalogni, a nővel beszélgetni is tudni kellett.


Gondolom más párok mást akarnak, izmos pasit, akinél méretes a kékeres, semmi duma, csak beleverni asszonypajtásba. Nyilván ők nem engem kerestek, velük össze se jöttem.

2021. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!