Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz, hogy a nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a nőket nem érdekli ha a pasinak orgazmus nélkül végződik a szex?

Figyelt kérdés

Pár kolléganőtől hallottam, hogy őket nemigazán érdekli ha a pasijuk, valamilyen oknál fogva nem megy el a szex végén, sőt volt aki mégcsak nem is "segített" rajta. Neki jó volt, a többi meg nem izgatta.

Mennyire jellemző az ilyen?



#Nő vagyok és nem izgat ha a pasi nem megy el #Nő vagyok, és számomra is kellemetlen ha a pasi számára kudarccal végződik a szex #Pasi vagyok, és páromat nem izgatja ha nekem nincs orgazmusom :( #Pasi vagyok, és a páromnak kellemetlen ha nekem nem lesz jó a végén, de azért igyekszik segíteni.
2021. máj. 9. 21:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sikerült elrontani a szavazást, de természetesen kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2021. máj. 9. 21:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam önző az ágyban, engem érdekel.:)
2021. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem ez a jellemző. Ha valaki önző, akkor az előbb igaz a pasikra.

38F

2021. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

hogy lehet elrontani egy szavazast? egy ennyire egyszeru weboldalon??

Valszeg mas szavasokat igy kepesek elrontani az ilyenek,

ezert elunk narancsorszagban...

2021. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
#4 te sose rontottál el semmit még?
2021. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Csajokat az érdekli elsősorban, hogy ők elégüljenek ki. Nekünk ferfiaknak meg muszáj is, ha nekifogunk. Mondjuk az is ritka, hogy valaki ne tudjon elmenni szerintem.
2021. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az enyém inkább kidobott emiatt mert zavarta úgyhogy erre meg is lett a válaszod
2021. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon is érdekel. Részben, mert mindkettőnk élvezetéről szól, másrészt magamat hibáztatnám, hogy én nem voltam elég jó ahhoz, hogy el tudjon élvezni.
2021. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, nyugtalanítana a dolog.
2021. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok önző, ugyanúgy fontos hogy a párom is elélvezzen.
2021. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!